Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Шкарлет запропонував перевести дітей на два тижні на дистанційне навчання

Шкарлет запропонував перевести дітей на два тижні на дистанційне навчання

Тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти та науки України Сергій Шкарлет звернувся з проханням перевести дітей на дистанційне навчання на наступні два тижні.

Про це він повідомив у Telegram.

«Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей», – йдеться у повідомленні.

Так, в.о. міністра наголосив, що знає, що питання щодо дистанційного навчання вирішує місцева влада.

«Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО», – додав Шкарлет.

Міністр підкреслив, що розуміє всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Водночас він наголосив, що на першому місці повинно стояти здоров'я людей.

До слова, у дописі Сергія Шкарлета не уточнено, про які саме заклади освіти йдеться: школи, чи виші.

Нагадаємо, напередодні народний депутат України Михайло Радуцький запропонував ввести «карантин вихідного дня» та перевести школи і ВНЗ на дистанційне навчання, щоб зупинити зростання захворюваності на коронавірус.

Зауважимо, що на Чернігівщині вже протягом двох діб фіксують антирекорд з кількості хворих на COVID-19. Так, станом на 9 жовтня захворіли 212 жителів області, а на 8 жовтня — 170. З них більшість хворих виявили у обласному центрі — 95 та 106 відповідно.

Джерело — Gorod.cn.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.10.2020

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook