Місто і регіон

ШІСТЬОМ НОТАРІУСАМ З ЧЕРНІГІВЩИНИ ОБМЕЖЕНО ДОСТУП ДО ДЕРЖРЕЄСТРУ

ШІСТЬОМ НОТАРІУСАМ З ЧЕРНІГІВЩИНИ ОБМЕЖЕНО ДОСТУП ДО ДЕРЖРЕЄСТРУУ Міністерстві юстиції України тимчасово або назавжди заблокували доступ 222 державним реєстраторам і нотаріусам (станом на 6 лютого 2018) в держреєстрі.

Серед цього переліку є і шестеро чернігівських фахівців. Для п'ятьох блокування тимчасове, а ось для одного держреєстратора — доступ анульований повністю.

Про це повідомили на сайті Високий Вал з посиланням на Департамент державної реєстрації та нотаріату.

Бондаренко Вікторії, державному реєстратору комунального підприємства «Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської області відповідно до наказів, датованим 10 листопада 2017-го року тимчасово заблокований доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на 6 місяців.

Рощиній Світлані, державному реєстратору виконавчого комітету Прилуцької міської ради Чернігівської області наказом від 13.11.2017 тимчасово заблокований доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на 4 місяці.

Ропчан Наталії, держреєстратору комунального підприємства «Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради тимчасово заблокували доступ до реєстру речових прав відразу за двома наказами — на 3 і 6 місяців.

Михайленко Світлані, старшому державному реєстратору комунального підприємства «Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради тимчасово заблокований доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на 3 місяці. Наказ 4098/5 від 19.12.2017.

Державному реєстратору управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради Симоненко Олені також тимчасово заблокували доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на 6 місяців. Наказ 232/5 від 26.01.2018.

А Олександру Антипенко, держреєстратору комунального підприємства «Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради і зовсім анулювали доступ до Держреєстру речових прав на нерухоме майно. Наказом 299/5 від 06.02.2018.

Згідно з офіційним повідомленням на сайті Міністерства юстиції, доступ держреєстраторам до державного реєстру прав на нерухоме майно заблокований на основі камеральних перевірок дій.

Іншими словами, цих службовців запідозрили в несумлінності.

Джерело: Уездные новости
15.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи