Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Шість спалень і дев’ять ванних кімнат: Адель купила особняк Сталлоне

Британська співачка Адель придбала розкішний особняк у Лос-Анджелесі, який раніше належав голлівудському актору Сільвестру Сталлоне.

Нерухомість артистка купила за $58 млн, незважаючи на те, що початкова ціна, встановлена ​​Сталлоне, була практично вдвічі більша — $110 млн. Проте купити житло за таку суму охочих не знайшлося.

У новому особняку Адель шість спальних кімнат, дев’ять ванних кімнат, тренажерний зал, сауна, пейзажний басейн, кімната для куріння, індивідуальний бар, кінозал, художня студія та гостьовий будинок.

Це один із найбільших особняків у Беверлі-Парку.

Варто зазначити, що в одному з інтерв’ю Адель сказала, що не живе в Лондоні через те, що там дорога нерухомість. Також відомо, що артистка має ще одну нерухомість у Лос-Анджелесі.

Раніше ми писали, що Адель заборонили вести свій Instagram. Співачка зізналася, що не знає пароля від свого облікового запису. За словами Адель, вона зробила лише єдину публікацію у своєму мікроблозі, після чого менеджмент співачки відібрав у неї доступ. Справа в тому, що артистка опублікувала публікацію необдумано, чим спричинила хвилю хейту.

Після цього шанувальники артистки запустили в соціальних мережах хештег #Freeadele, закликаючи менеджмент повернути їй доступ до Instagram.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-04 10:56:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин