Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Шість пішохідних переходів на трасі Чернігів – Сеньківка «обчистили» зловмисники

Шість пішохідних переходів на трасі Чернігів – Сеньківка «обчистили» зловмисники

Шість випадків крадіжок обладнання для автономного освітлення пішохідних переходів зафіксовано на початку листопада на трасі Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка.

Викрадено акумуляторні батареї, контролери, зрізаний кабель живлення та пошкоджені антивандальні «їжаки» на початку траси поблизу дачного масиву, на двох переходах поблизу села Смичин, ще двох поблизу села Дібрівне та на переході через трасу поблизу села Політрудня.

За кілька днів до виявлення фактів крадіжок на трасі Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка була виведена з ладу камера відеонагляду поблизу села Смичин. Невідомі особи пошкодили щит обліку та обірвали дроти.

У листопаді також невідомі особи обчистили пішохідний перехід у селі Петрове на трасі Н-27 Чернігів – Грем’яч.

Нагадаємо, перші випадки крадіжок обладнання для автономного освітлення пішохідних переходів на державних дорогах Чернігівської області були виявлені наприкінці серпня на дорогах М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка та Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП «Славутич» – Чорнобиль. Усі – на території Чернігівського району. На одній із локацій – поблизу повороту на села Чорниш і Клочків – на дорозі Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка – злодії навіть зняли з 8-метрової висоти сонячні панелі та світильники з кронштейнами. У всіх випадках крадіжок зникли акумуляторні батареї та контролери.

У вересні крадіжки зафіксовані на дорозі Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП «Славутич» – Чорнобиль (Чернігівський район).

У жовтні: на дорогах Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП «Славутич» – Чорнобиль, Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка (Чернігівський район) та Р-65 КПП «Миколаївка» – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП «Катеринівка» (Новгород-Сіверський район).

Щодо вище зазначених діянь зловмисників Служба автомобільних доріг у Чернігівській області направила відповідні звернення до правоохоронних органів.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

05.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин