Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Щоб не домагався? На Чернігівщині донька десять разів ударила батька ножем

Щоб не домагався? На Чернігівщині донька десять разів ударила батька ножем

33-річну Маргариту Ткаченко з села Чернецьке на Талалаївщині Прилуцький міськрайонний суд на два місяці відправив у СІЗО.

Саме стільки має тривати слідство у справі про вбивство її батька, 67-річного Володимира Ткаченка.

Підозрюють, що 11 грудня жінка десять разів ножам ударила його а груди та живіт. Била лівою рукою, пошкодила внутрішні органи. Коли отямилася і зрозуміла, що накоїла, зателефонувала в «швидку» та полицю. Коли ті приїхали, убитий лежав на підлозі. Розтин показав, смерть настала від геморагічного шоку.

Мати Маргарити померла давно. І вони з батьком, котрий колись уже побував у тюрмі, кочували із села в село. Осіли в Чернецькому, жили на його пенсію. Свого часу родина була під супроводом соціальних служб, і після того Маргарита отримувала якусь допомогу. Обоє випивали. Часто сварилися, іноді билися. Проте в старостат Маргарита не заявляла. Знайшла співмешканця. Та, як тільки батько отримував пенсію, поверталася до нього. За чотири дні до вбивства з'явилася.

Що розлютило жінку, яка так розправилася з батьком, з’ясовує слідство Кажуть, той домагався її, а вона захищалася. Та чи повірить суд у цю версію?

Нині їй загрожує від 7 до 15 років тюрми за умисне вбивство. Саме за цією статтею (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу) поліція розслідує кримінальне провадження.

Зазначимо, з початку року в області скоєно 32 вбивства.

Джерело – «ВісникЧ» №51, Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь