Україна і світ

Що врахувати перед тим, як облаштувати кімнату на балконі: топ-3 поради

Що врахувати перед тим, як облаштувати кімнату на балконі: топ-3 поради

Літо – ідеальна пора, щоб проводити більше часу на свіжому повітрі. А балкон може стати чудовим місцем, щоб робити це не виходячи з дому.

Нерухомість 24 уже писала про поради, як зробити балкон улюбленим місцем для відпочинку вдома.

Проте перед тим, як братись за дизайн інтер’єру та підбирати елементи декору, варто реально оцінити практичні параметри, які допоможуть перетворити невеликий простір у ще одну повноцінну кімнату у вашому помешканні, пише 3m2.

1. Розміри

Якщо у ваших планах перетворити балкон у повноцінну спальню, а його площе не більше 3 метрів квадратних, скоріш за все, доведеться змиритись з реальністю і розглянути інші варіанти.

Невеликий за площею балкон підійде хіба що для того, щоб облаштувати гостьове місце для ночівлі з ліжком-трансформером. При цьому балкон доведеться добре утеплити, аби не простудитись, якщо кому-небудь доведеться тут ночувати.

Що врахувати перед тим, як облаштувати кімнату на балконі: топ-3 поради

2. Обсяг робіт

Після того, як ви остаточно визначились, яку зону хочете бачити на вашому балконі, обов’язково візуалізуйте картинку. За потреби зверніться по допомогу до професійних дизайнерів, аби продумати і промалювати все до найменших дрібниць – від розташування меблів до кольору стін.

При облаштуванні обмеженого простору, варто підходити раціонально до використання кожного метра квадратного, намагаючись уникнути хаотичного захаращення.

Що врахувати перед тим, як облаштувати кімнату на балконі: топ-3 поради

3. Правильно підберіть матеріали

Балкон, як відомо, одна з найпрохолодніших частин помешкання. Перед тим, як затівати там ремонт, подумайте про додаткове утеплення, встановлення підлоги з підігрівом і, за потреби, передбачити додаткове джерело тепла.

Визначтесь, у якому стилі хочете бачити кімнату на балконі. Хорошим варіантом може стати лофт, скандинавський стиль чи вічна класика.

Відштовхуючись від цього, підрахуйте кошторис, підберіть матеріали і проконсультуйтесь з фахівцем.

Читайте також:

 • 15 серп
  2019

  Топ-6 дизайнерських інтер’єрів у кольорі 2019 року

 • 10 серп
  2019

  Як прикрасити будинок до дня народження: прості поради

 • 3 серп
  2019

  4 кімнатні рослини, які найкраще очищають задушливе повітря влітку

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
19.08.2019