Україна і світ

Що таке soft skills та чому вони важливі

Як пов’язані коучинг та розуміння, як працюють мозок і мислення? Усе це здатне значно прокачати ваші soft skills.

Що ви називаєте soft skills? Чи вважаєте за потрібне їх розвивати?

Як гадаєте, про що це (для вас), та чому важливо про це думати саме сьогодні?

Гарвардський університет, Фонд Карнегі та Стенфордський дослідницький центр довели, що 85% успіху в кар’єрі пов’язані саме з добре розвиненими soft skills, а саме – навичками комунікації, ефективної взаємодії, розуміння себе й оточення.

Водночас hard skills (якщо це не технічні професії) – лише 15%. Тому можна впевнено сказати, що головні навички для прогресивного менеджера – це soft skills.

Ось декілька ключових:

  • Лідерство та керування. Тут про створення команди, надихання її та мотивацію для досягнення спільних цілей, ефективний менеджмент.
  • Комунікація. Це про ефективний і зрозумілий зв’язок із колегами, партнерами та керівництвом. Важливо вміти ясно та чітко доносити свою думку, а також вміти почути інших і зрозуміти їх.
  • Рішення проблем. Вміння в умовах постійних змін приймати рішення на основі логіки та інтуїції.
  • Тайм-менеджмент. Ефективне керування своїм часом і ресурсами задля досягнення власної мети. Планування, пріоритезація та делегування.
  • Адаптація до змін. Вміння швидко адаптуватися до змін. Гнучкість, творчий підхід, інноваційність – усе це потрібно, щоб вирішувати нові задачі, знаходити рішення.

Саме soft skills допоможуть вам бути успішними в карєрі та досягати професійних цілей. Згодні?

Ще трішки про коучинг. Саме у процесі роботи з коучем ви зрозумієте чітко, чого саме прагнете, та зможете спланувати дії, які приведуть вас туди.

Починайте вже сьогодні, щоб бути там, де ви мрієте, завтра.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-29 22:15:16

Магазин Автозапчастин м.Ніжин