Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Що робити на карантині восени: ідеї

2020 рік надав людству унікальну можливість рятувати світ, не виходячи з дому. Нинішня ситуація з пандемією Covid-19 залишає бажати кращого. Як не нудьгувати на карантині восени?

  • Розфарбувати мандалу

Мандала — сакральне зображення, яке використовується в буддистській практиці, найчастіше в дзені. Простіше кажучи, це геометричні символи, які інтерпретують як модель Всесвіту.

Класична мандала має геометричні та кругові візерунки, саме тому вона послужить своєрідною антистресовою розфарбовкою. Особливо цікавою вона буде для дітей, оскільки дозволить розвивати дрібну моторику рук.


  • Перечитати книгу Пригоди Олівера Твіста

Чарльз Дікенс став першим письменником в англійській літературі, в чиєму романі головним героєм стала дитина.

Олівер Твіст — хлопчик з дитячого будинку. За допитливість та непокірність хлопчика відправляють на навчання до трунаря, де над ним глузують.

  • Послухати аудіоказку Квітка-семибарвиця

Казка з далекого дитинства радянських дітей про добру дівчинку, яка отримала незвичайну квітку в подарунок — кожна пелюстка могла миттєво виконати будь-яке бажання.

І ось вона знайшла друга, коли залишилася остання пелюстка. Яке бажання вона загадала?

  • Подивитися мультфільм У пошуках Немо

Добрий дитячий мультфільм про любов батьків до дітей. У зовсім юному віці рибку Немо через дитячі пустощі викрадає водолаз.

Але його батько — риба-клоун Марлін — не впадає у відчай. Він має намір переплисти весь океан до Сіднея, щоб знайти та повернути свого єдиного сина додому.

  • Зробити пап’є-маше разом з дітьми

Пап’є-маше — це маса, що легко набуває різних форм. Її отримують, змішуючи папір і картон з клейкими речовинами.

З пап’є-маше роблять предмети, іграшки, скриньки. Та навіть предмети декору, які непросто відрізнити від зроблених професіоналами.

  • Вивчити мову жестів

Мова жестів — самостійна мова, спілкування якою відбувається за допомогою рухів рук, губ та міміки. Найпоширенішим міфом про жестову мову є те, що вона якимось чином залежить від письмових мов — проте це не так.

Використання жестів може бути корисним у ситуаціях, коли передати інформацію голосом неможливо або важко.

Цю мову дуже часто використовують люди з порушенням слуху та мовлення для спілкування. Знання мови дозволить вам стати сприйнятливішими до навколишнього світу.

  • Вийти на прогулянку в парк

Незважаючи на ситуацію з карантином, не варто проводити весь час вдома. Прогулянка на свіжому повітрі корисна для ментального та фізичного здоров’я.

Можна поєднати приємне з корисним: наприклад, під час прогулянки послухати аудіокнигу.Свіже повітря, вітамін D, активність тіла — це те, що зміцнить імунітет на зиму. Прогулятися можна не тільки в компанії, але і самому.

Також можна послухати подкаст або просто погуляти в тиші та відпочити від постійного потоку інформації.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-11 15:09:34