Україна і світ

Що робити, коли дитина скреготить зубами уві сні

Що робити, коли дитина скреготить зубами уві сні

У більшості дітей віком до 7 років спостерігається скрегіт зубами, який найчастіше виникає вночі.

Існує твердження, що причиною скреготу зубами є глисти, пише дитячий лікар Євген Комаровський на особистому сайті.

Та це твердження – міф. Тобто у дитини, яка скреготить зубами уві сні глисти можуть бути. Але з точно такою ймовірністю вони можуть у дитини, яка ніколи зубами не скрегоче.

Євген Комаровський зауважує, що медична наука наразі не має чіткої та однозначної відповіді чому діти і дорослі скреготять зубами вночі.

Що робити, коли дитина скреготить зубами уві сні
Медична наука наразі не має чітких причин скреготу зубів у дітей і дорослих

Перейматися скреготом зубів у дітей потрібно тоді, коли цей скрегіт призводить до пошкодження емалі зубів. У цій ситуації батьки повинні звернутися по допомогу до стоматолога, який має спеціальні накладки на зуби, які вберігають їх від скреготу.

Лікар зазначає, що у періоди інтенсивного росту, коли організму необхідно велика кількість кальцію, можуть виникати епізоди підвищеної нервової збуджуваності, які пов’язані з дефіцитом кальцію. Одним з проявів такої збуджуваності може бути скрип зубами.

Батькам необхідно проаналізувати кількість кальцію в раціоні дитини і можливо обговорити з педіатром про вживання додаткових препаратів, що містять кальцій.

Що робити, коли дитина скреготить зубами уві сні
Що робити, коли дитина скреготить зубами

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
07.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: