Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Що потрібно, щоб вступити до англомовного університету у 2023 році

Що потрібно, щоб вступити до англомовного університету у 2023 році

Можливість отримати диплом європейського зразка — ось чим приваблює студентів перспектива вступу до англомовного університету. Отримавши документ про повну вищу освіту, молода людина може працевлаштуватися в США, Великобританії, Австралії чи Канаді. Щоб досягти поставленої мети, важливо знати, як проходить процедура вступу, як вибрати університет і програму, які документи подавати тощо.

Підготуватися до вступу допоможуть індивідуальні курси англійської мови онлайн, що розраховані на вдосконалення знань.

Вибір університету й програми

Щоб студент здобув професію за бажаною спеціальністю, варто ознайомитися з пропозиціями англомовних університетів. Серед найпопулярніших програм — Advanced Placement, Foundation, International Baccalaureate, A-level, які діють у Великобританії, США, Канаді, Ірландії. Серед найбільш затребуваних спеціальностей превалюють медична, будівельна, інженерна, а також професії, пов’язані зі сферою послуг.

Вимоги до вступу

Головна умова — володіти англійською мовою на рівні, достатньому для розуміння навчального матеріалу. Абітурієнт повинен пройти підготовчі програми, в тому числі з розмовної англійської онлайн, для досягнення мети. Йому потрібно вміти створювати презентації, конспектувати лекції, готуватися до семінарських занять. Головною навичкою є самонавчання, адже значну кількість матеріалу студент повинен опрацьовувати самостійно.

Документація й терміни

Терміни вступного процесу, як і вимоги до переліку документів, відрізняються в університетах конкретних країн. Британські виші приймають охочих навчатися до середини січня, ірландські — залежно від університету. Щоб не проґавити дедлайн, варто вивчити інформацію, яку надає конкретний заклад.

Заява про фінансування

Англомовні університети надають студентам стипендію, розмір якої становить від однієї до кількох тисяч фунтів. Це можливість заощадити на навчанні від 50 до 80 %. Замість грошових виплат, ВНЗ пропонують безкоштовне навчання або проживання. Щоб отримати стипендію, необхідно продемонструвати здобутки в навчанні, соціальній діяльності чи спорті.

Рекомендаційні листи та інтерв’ю

Вказані способи надають абітурієнту більше конкурентних переваг і підвищують шанси на вступ до англомовного ВНЗ. Рекомендаційний лист та інтерв’ю надають приймальній комісії інформацію про особистісні й академічні навички майбутнього студента, розкривають потенціал і показують, який внесок здатен зробити абітурієнт у коледж чи університет. Рекомендаційний лист має писати викладач, роботодавець або вчитель.

Підготовка до мовних вимог

Вимоги до володіння мовою відрізняються у кожного університету, тому інформацію необхідно перевіряти на сайті вишу, куди планується вступ. Абітурієнт має надати сертифікати про володіння англійською мовою місцевого й міжнародного зразків або пройти співбесіду з приймальною комісією.

Життя на кампусі та підтримка студентів

Кампуси англомовних університетів мають розвинену інфраструктуру. Виші надають допомогу в відкритті банківського рахунку, оформленні медичного страхування, отриманні студентської візи. Представники університету знайомлять з містом, де проводиться навчання, вчать користуватися місцевим транспортом, правильно поводитися з побутовими відходами тощо.

Важливі поради та додаткові ресурси

Абітурієнтові варто дізнатися якомога більше інформації про виш, куди планується вступ. Це необхідно робити заздалегідь, щоб у вступника було достатньо часу на підготовку, вивчення мови, складання мовних тестів. Що краще підготується абітурієнт, то впевненіше себе почуватиме. Варто дізнатися про країну та її культуру.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.09.2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.