Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Що потрібно для нарощування нігтів: поради та покроковий гайд

Власниці прямого волосся час від часу мріють про красиві локони. Так і з нігтями, якщо вони короткі – то хочеться їх подовжити. Однак чи можна це зробити самостійно вдома, таким чином зекономивши на послугах спеціаліста у салоні краси, та що для цього знадобиться, а також покрокова інструкція – про все це Фактам ICTV розповіла майстер манікюру та педикюру Анастасія Орлова.

Чи можна наростити нігті самостійно вдома

Наростити нігті у домашніх умовах, звісно, можна. Але для цього потрібно перш за все бажання навчитися цьому, а також чимало терпіння та часу.

– Для того, щоб наростити нігті вдома потрібно мати чималий перелік матеріалів та інструментів, ну, і , звичайно, багато часу і терпіння, – говорить наш експерт.

Але перед тим, як починати процедуру з нарощування нігтів варто розібратися із питаннями безпеки, а саме коли не варто нарощувати нігті та як часто можна проводити маніпуляцію.

Зараз дивляться

Коли та кому не можна нарощувати нігті

Наш експерт зауважує, що не бажано проводити дану маніпуляцію дітям віком до 15 років, оскільки їх нігтьова пластина ще не повністю сформована, тож її легко пошкодити.

Крім того, не слід нарощувати нігті, якщо у вас грибок, алергія на речовини, які входять до складу матеріалу, що застосовується під час процедури. Також протипоказаннями є захворювання ендокринної, травної, видільної системи.

Як часто можна нарощувати нігті

Частота процедури залежить від швидкості природного росту нігтя. У середньому корекція після нарощування гелем або акрилом проводиться через 2-4 тижні.

– Рекомендовано не носити зроблену красу занадто довго. Оптимальним терміном є 2-3 тижні і це обумовлено навантаженням на нігтьову пластину через велику довжину. Нігті через три тижні відростають і відповідно вага зміщується на середину, а це у свою чергу може призвести до того, що ваш нігтик трісне, – говорить експерт.

У разі дотримання термінів вдасться зберегти здоров’я та цілісність нігтів та завжди мати гарний манікюр.

Що потрібно для нарощування нігтів в домашніх умовах

Перед тим як ставати до справи необхідно придбати чимало пристосувань. Тож тут потрібно буде витратися. Однак це вкладення окупиться вже через декілька нарощувань, (звісно, якщо ви не закините цю справу після першої спроби) оскільки у салоні така процедура, звісно, коштуватиме дорожче.

Отже, вам знадобиться:

  • LED-лампа;
  • база для гель-лаку (основа для підложки під гель);
  • гель для нарощування;
  • топ для гель-лаку;
  • кольорові гель-лаки;
  • форми для нарощування (можуть бути як верхні, так і нижні);
  • знежирювач;
  • пензлики для гелю;
  • жорстка пилка для штучних нігтів;
  • пилка для натурального нігтя;
  • праймер та дегідратор.

Останній використовується для підготовки нігтьової пластини до нанесення гель-лаку або нарощування.

– Також якщо плануєте неоднотонні нігті, то вам знадобиться ще певний інструментарій для обраного дизайну. Тут наповнення буде у кожного різне, – говорить майстер манікюру та педикюру Анастасія Орлова.

Якщо збираєтесь робити самостійно ще й манікюр, то варто придбати накожниці та ножиці для кутикули та ремувер (засіб для делікатного видалення наростів шкіри).

Як наростити нігті у домашніх умовах: покрокова інструкція

Для нарощування нігтів в домашніх умовах потрібно дотримуватися чіткої інструкції, яка полягає у правильній послідовності дій.

  • Крок 1. Знімаємо старе покриття

Процедура нарощування починається зі зняття старого покриття.

– Є маленька хитрість – треба пилкою для натуральних нігтів «поцарапати» пластину. Це робиться для того, щоб зчеплення з матеріалом було кращим. Важливо на цьому етапі ніготь не перепиляти, а легенько зняти верхній глянцевий шар, – зауважує майстер манікюру та педикюру.

Далі прибираємо довжину вільного краю.

  • Крок 2. Обезжирюємо нігті

Для цього візьміть знежирювач та протріть нігтьову пластину. Зауважимо, що використання цього спеціального засобу є важливим етапом у процесі манікюру, оскільки забезпечує краще зчеплення покриття з нігтьовою пластиною.

  • Крок 3. Наносимо Rubber Base

Rubber Base потрібно наносити втираючими рухами. Ця база використовується для захисту нігтьової пластини від проникнення пігменту внаслідок контакту з гелевим покриттям. Такий засіб чудово справляється з вирівнюванням навіть найскладніших нігтів і забезпечує відмінне зчеплення з будь-якими матеріалами.

Далі нігті потрібно просушити у лампі приблизно 60 секунд.

  • Крок 4. Працюємо з кожним нігтем окремо

Беремо нижню форму, підрізаємо її за необхідністю по формі вільного краю. Після цього наносимо тонкий шар гелю для нарощування на ніготь та розтягуємо на форму. Розподіліть матеріал до тієї довжини, яку хочете. Далі просушуємо ніготь у лампі протягом 60 секунд. Так робимо з кожним пальчиком.

Для того, щоб не було горбків, після нанесення матеріалу, перевертайте кисть долонею вгору. Сушимо 60 секунд. Повторяємо теж саме з рештою нігтиків.

– Беремо більшу каплю гелю, ставимо по центру нігтя та розподіляємо трохи до кутикули і решту до вільного краю, вирівнюємо матеріал тонкою кистю. Сушимо 60 секунд. Повторяємо теж саме з рештою нігтиків, – каже експерт.

  • Крок 5. Знімаємо нижні форми та коригуємо форму

Візьміть жорстку пилочку для штучних нігтів і сформуйте довжину, щоб кожен ніготь був однаковим. Також надайте їм потрібної форми.

  • Крок 6. Прибираємо дисперсійний шар.

Зніміть з нігтя той пил та інші компоненти, які не твердіють під впливом ультрафіолетового випромінювання. Їх потрібно прибрати за допомогою безворсовий серветок і рідини Cleanser.

– За необхідності на цьому етапі можемо зробити манікюр. Далі наносимо вибраний колір гель лаку на нігтики та робимо дизайн, – додає Анастасія Орлова.

  • Крок 7. Покриваємо топом для гель-лаку

Наносимо на нігті гель-лак та просушуємо ще 60 секунд у лампі.

– Найчастіших дівчата припускаються помилок саме на етапі підготовки нігтя – погано зачищають, знежирюють нігтьову пластину. Також важливо не накладати на ніготь забагато гелю, адже він може не просохнути. Краще зробити викладку матеріалу в два етапи, – розповідає майстер манікюру та педикюру.

Чи можна самостійно зняти нарощенні нігті

Зняти самостійно нарощенні нігті можна лише спалюванням матеріалу до підложки. Але це займає багато часу, тому краще звернутись до майстра, щоб він це зробив за допомогою фрейзера. Так буде швидше та безпечніше для вас і вашої нігтьової пластини.

До речі, раніше Факти ICTV писати, як собі допомогти, якщо вріс ніготь на великому пальці ноги і чи можна обійтися без хірурга.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-17 14:07:08