Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Що і куди експортувала Чернігівщина цього року

Що і куди експортувала Чернігівщина цього року

У січні–червні 2020 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 380 млн дол. США. З-за кордону імпортовано товарів на 166 млн дол. США,

Зовнішньоторговельні операції проводилися з партнерами зі 112 країн світу.

Найсуттєвіші експортні поставки товарів здійснювалися до Нідерландів (10% загального обсягу), Азербайджану, Єгипту, Китаю (по 9% до кожної), Іспанії (8%), Білорусі та Румунії (по 4% до кожної). В іноземців користувалися попитом зернові культури, готові харчові продукти, деревина та вироби з деревини, папір і картон, насіння та плоди олійних рослин, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, текстильні матеріали та текстильні вироби, взуття.

Найвагоміші імпортні поставки товарів надходили з Білорусі (16% загального обсягу), Німеччини (14%), Італії (8%), Китаю та Бразилії (по 7% з кожної), США (5%). В імпорті переважали продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, готові харчові продукти, текстильні матеріали та текстильні вироби, папір і картон, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, засоби наземного транспорту, крім залізничного, мінеральні продукти.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

17.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова