Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Щедрий вечір! Добрий вечір!»: до ЧЕline на Маланки завітали щедрувальники

«Щедрий … вечір».

На свято Маланки до офісу ЧЕline прийшли щедрувальники з творчого об’єднання «Співоча майстерня» та привітали з наближенням Старого Нового року старовинними українськими обрядовими піснями.

«Щедруємо ми, тому що щедрували сотні років назад. Це робили наші баби і діди, і ми це робимо», – Віра, щедрувальниця, представниця об’єднання «Співоча майстерня».

«Це прекрасна традиція. Це свято, яке ми несемо людям. І це дуже приємно нам і, сподіваємося, тим, хто нас сьогодні буде слухати», – Лариса, щедрувальниця, представниця об’єднання «Співоча майстерня».

«Зв’язок із поколіннями. З усім світом. І взагалі просто відчуття різдвяної магії», – Максим, щедрувальник, представник об’єднання «Співоча майстерня».

«Це данина роду. Тому ми це робимо. Як традицію продовжуємо. Це велика роль для нас», – Серафима, щедрувальниця, представниця об’єднання «Співоча майстерня».

«Насправді це генетичний код український. Ми – провідники його. Через пісню, через щедрівку», – Світлана, щедрувальниця, представниця об’єднання «Співоча майстерня».

За словами щедрувальників, у своїй творчості вони несуть наше культурне надбання, занурюють у традиції, яких не можна забувати.

«Ми вивчаємо пісні. Вони зазвичай дуже старовинні. Це приносить задоволення, тому це робимо», – Тетяна, щедрувальниця, представниця об’єднання «Співоча майстерня».

«Вчимо пісні, разом зустрічаємося. Потім усю цю благовість несемо людям», – Віра, щедрувальниця, представниця об’єднання «Співоча майстерня».

Щедрування було і залишається однією з найбільш яскравих сторінок нашого фольклору, що передає все розмаїття та багатогранність української культури.

«Щедрий вечір, добрий вечір».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

13.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин