Місто і регіон

Ще одна перемога юної ніжинської художниці Мирослави Павлюченко

Перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Боже Україну бережи!" отримала учениця школи мистецтв при КВНЗ "НУКіМ ім. М. Заньковецької" – Павлюченко Мирослава в старшій віковій категорії.

Про це на своїй сторінці у Facebook талановита ніжинська майстриня-художниця, викладач Юлія Петренко.

Переможці конкурсу будуть відзначені 19 грудня 2018 року в місті Ірпінь в Національному університеті фіскальної служби України, де буде проведена виставка творів учасників проекту.

Ще одна перемога юної ніжинської художниці Мирослави Павлюченко

Юна художниця Мирослава Павлюченко може похвалитися безліччю нагород і перемог у престижних мистецьких конкурсах. Її картини прикрашають два багатоповерхових ніжинських будинки, вона провела вже три персональні виставки.

Раніше ми писали: Мирослава Павлюченко стала героїнею телепередачі

Мирослава – володарка титулу "Юний меценат", "Обдарована дитина України" та має звання "Найтворча дитина" за результатами конкурсу "Диво-дитина – 2016". 

У неї є вже свій неповторний почерк та характер митця. Мирослава талановита дитина, яка працює в декількох техніках, серед яких –  розпис на пері, батик, розпис на склі. 

Ще одна перемога юної ніжинської художниці Мирослави Павлюченко

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
[easy-social-like facebook=”true” facebook_follow=”true” skin=”metro” counters=0 align=”left”]
[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]

Close