Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ще будуть у нас, дівчатка, і дизайнерські сукні, і шовкові шалики!

Сьогодні кожен з українців наближає перемогу, як може. Вже неодноразово підкреслювалося: про те, як згуртувалися ніжинці, можна писати книжки.

Переважна більшість з нас тимчасово змінила кваліфікацію і стала допомагати захисникам і волонтерам.

Минулоріч, напередодні Дня підприємця, який відзначається в Україні у першу неділю вересня, журналіст «УН» поспілкувалася з ніжинським дизайнером, підприємцем Інною Котюх.

Зустрілися у майстерні. «Тут пані Інна не просто працює і заробляє. Це місце, де вона ТВОРИТЬ. Бо вона – не звичайна швачка, яка просто відробляє робочі години, вона – дизайнер, який працює за покликом душі», — зазначалося у журналістському матеріалі.

Наша бесіда була цікавою, невимушеною, тривала кілька годин, незважаючи на те, що ми тільки познайомилися.

Обговорювали жіночу індивідуальність. Пані Інна показала, як створює власними руками дизайнерські сукні, обробляє стрічечки на шовкових шаликах — на них тоді суттєво зріс попит…

Ми не спілкувалися кілька місяців. Наразі жінкам — не до дизайнерських суконь і шовкових шаликів. Триває війна з російськими окупантами.

І ось у соцмережі читаємо допис, який гріє душу, від Інни Котюх:

«Навіть в такі не легкі часи для нашої України мрії можуть здійснюватися. У мене є команда, з якою ми можемо зробити все, щоб дійти до Перемоги! Дякую, мої любі дівчатка, що ви підтримали мене з перших днів, і ми разом своєю працею можемо допомогти нашим захисникам та волонтерам. Дякую окремо кожній: Коваленко Ірині, Креул Оксані, Братиці Інні, Хроколовій Юлії, Зимі Зої, Шкурко Олені, Науменко Вірі, Глущенко Ірині, Герасимчук Євгенії, Мархай Зої, Кононенко Наталії.

Дякую своїм хлопцям, котрі теж завзято допомагають нам, всі доставки та крій виробів взяли на себе: Задерейкам Андрію та Віталію, Кононенку Михайлу, Шкурку Ігорю.

Щиро вдячна, перемога буде за нами!».

Ще будуть у нас, дівчатка, і дизайнерські сукні, і шовкові шалики…

Все у нас буде добре, бо таких, як ми, немає у цілому світі. Ми завзяті, цілеспрямовані, сильні духом! Ми — непереможні!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора (довоєнні) та І. Котюх

Джерело: uezd.com.ua
2022-03-18 22:24:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин