Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ще 59 ніжинських учнів харчуватимуться у школах безкоштовно

Рішенням виконкому Ніжинської міської ради від 26 серпня 2021 року було затверджено списки учнів закладів загальної середньої освіти на харчування  за кошти бюджету Ніжинської міської територіальної громади у 2021—2022 н.р.

Право на безкоштовне харчування (одноразові сніданки) отримали учні 5-11 класів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей, з малозабезпечених сімей, з числа родин, які прибули до м. Ніжина з Донецької та Луганської областей, де  проводиться антитерористична операція (ООС), з числа родин, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (ООС) та дітей загиблих батьків під час бойових дій, з числа дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах.

Загалом таких учнів нараховувалося 524.

На минулому засіданні виконкому дане рішення виконкому було доповнене, оскільки до списку на безкоштовне харчування директори загальноосвітніх закладів Ніжина попросили додати ще 91 учня. Але за минулий тиждень це список поповнився ще на 59 чоловік. Відтепер харчуватимуться безкоштовно 674 ніжинських учні. Про це під час засідання виконкому Ніжинської міської ради, яке відбулося сьогодні, 30 вересня, повідомила начальник управління освіти Валентина Градобик.

«Харчування учнів з категорійних родин не потребує додаткових коштів міського бюджету», — підкреслила Валентина Валентинівна.

Члени виконкому підтримали даний проект рішення.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-09-30 14:42:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин