Місто і регіон

Ще + 3 хворих на коронавірус у Ніжин

КНП «Ніжинський міський ЦПМСД» продовжує працювати в умовах воєнного стану.Так, протягом робочого тижня, до закладу звернулось 2587 осіб, з приводу захворювань — 1665, в т.ч дорослих – 1210, дітей – 455.

Зареєстровано хворих на ГРВІ — 175 пацієнтів, з них дітей — 53, дорослих — 122.

Зроблено 45 швидких тестів на COVID-19, 3 серед них позитивних.

В закладі наявні в достатній кількості тести на виявлення вірусних гепатитів А,В,С, ВІЛ-інфекції, ПСА тести, кардіо- комбі тести, тести на визначення глюкози, тести на визначення загального холестерину та інші тести, що входять в порядок надання ПМД.

В закладі наявні дві вакцини для профілактики від COVID-19, а саме Пфайзер та Коронавак.

За минулий тиждень проведено 418 щеплень, 100 чол. щеплено вакциною Коронавак, 318 – вакциною Пфайзер. Більша кількість вакцини використовується на бустерну дозу. Якщо ви з якихось причин ще не отримали щеплення, зверніться до свого сімейного лікаря або в амбулаторію №9, яка знаходиться по вул. Успенській 2, кабінет №24. Бустерну дозу (третю) кожен може отримати через 3 – 9 місяців після другої вакцинації.

Також не забуваємо про планову вакцинацію за календарем щеплень і кожні 10 років ревакцинацію АДП-М (дифтерія, правець). Оскільки вакцинація — це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них. За минулий тиждень в кабінеті щеплень зроблено: АКДП (діти) – 53 щеплення, АДП-М (дорослі) – 38 щеплень, поліомієліт – 16, гепатит В – 10, гемофільна інфекція – 21 щеплення.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

І пам’ятаємо: профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-13 14:52:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин