Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Шерстянку» покажуть по-новому: влітку амбасадори «розкриватимуть» Чернігів

Влітку гостям і жителям Чернігова покажуть наше місто в новому туристичному світлі. Робитимуть це амбасадори.

«Амбасадори – це люди, які рекламують наше місто, не тільки для гостей, але й для місцевих жителів, тому що часто місцеві жителі не знають, як у нас гарно, як у нас зручно. Хочуть їхати за кордон або ще кудись»,- Тетяна Логвин, амбасадор, проводить екскурсії мікрорайоном «Шерстянка».

Мета наших амбасадорів – донести, що Чернігів – це туристичне місто і в ньому є що подивитися, окрім центру. Тому амбасадори «пройдуться» мікрорайонами. Одним із таких буде «Шерстянка».

«Спокійний, комфортний для життя»,- Тетяна Логвин, амбасадор, проводить екскурсії мікрорайоном «Шерстянка».

Назва мікрорайону походить від виду діяльності місцевої фабрики. Спершу тут переробляли льон. Далі перейшли на вовну.

«Одразу почали будувати селище для робітників цієї фабрики. А вже у 1939-му фабрику вирішили модернізувати на фабрику первинного оброблення вовни. Цікавий факт, що на території фабрики була збудована власна ТЕЦ, тому що це була фабрика-гігант, і потрібно було багато електроенергії  Тому ТЕЦ обслуговувала фабрику «Шерстянки» і поруч будували фабрику музичних інструментів»,- Тетяна Логвин, амбасадор, проводить екскурсії мікрорайоном «Шерстянка».

Під час війни фабрику було повністю зруйновано, тому з 1945-го її довелося відбудовувати силами робочого класу. Переважно жіночого.

«Це були в переважній частині… Цікаво, що фабрику після війни відбудували саме жінки. Перша продукція почала з’являтися вже у 1945 році.  У 1948-му вона досягла тих показників, які були до війни»,- Тетяна Логвин, амбасадор, проводить екскурсії мікрорайоном «Шерстянка».

Загалом під час екскурсії туристам дещо розкажуть про історію і поводять «пам’ятками» мікрорайону – будинок культури, дитячі садочки, школи, лікарня, стадіон тощо.

Організатором «амбасадорського» проєкту є чернігівський туристичний інформаційний центр.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

24.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова