Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Шеннен Догерті робить приготування на випадок смерті

Зірка Беверлі-Гіллз 90210 Шеннен Догерті, що бореться із раком молочної залози 4-ї стадії, робить приготування на випадок смерті. Акторка, зокрема, скорочує штат своїх працівників та розбирається з майном.

Шеннен Догерті робить приготування на випадок смерті

Знаменитість відверто розповіла про те, як прощається зі своїми речами, щоб полегшити своїй матері Розі “перехідний період”, коли її не стане.

– Мій пріоритет зараз – моя мама. Я знаю, що їй буде важко, якщо я помру раніше за неї. Я не хочу, щоб у неї була купа речей, з якими їй треба було б мати справу. Я не хочу, щоб у неї було чотири комори, заповнені меблями, – поділилася Шеннен.

52-річна Догерті пояснила, що збирається продати чи пожертвувати непотрібний їй антикваріат та інші предмети.

Зараз дивляться

Шеннен Догерті довелося відмовитися від своєї мрії

Нещодавно акторка відвідала свій будинок у Теннессі, щоби зібрати речі після того, як вона вирішила розпрощатися зі своєю мрією жити в маєтку і займатися розведенням коней.

Шеннен зізналася, що для неї це була дуже важка та емоційна поїздка. Вона завжди хотіла зробити притулок для старих та хворих коней, від яких відмовилися власники.

– Я збирала речі й почала плакати. Я відчувала, що відмовляюся від мрії, і що це означало для мене? Чи означало це, що я відмовляюся від життя? – поставила собі запитання Догерті.

Мати спробувала вмовити її не кидати все, але зірка врешті вирішила, що буде правильно відпустити своє бажання. Вона планує просто брати участь у захисті тварин, допоки їй стане сил.

Шеннен Догерті зауважила, що прощання з майном приносить їй спокій. Адже головне – це не речі, а можливість бути поруч з мамою та близькими людьми.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 13:45:39