Шахтар не втримав перемогу у матчі з Вересом у Рівному

Рівненський Верес та донецький Шахтар зіграли внічию у стартовому матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу.

Матч Верес – Шахтар відбувся у Рівному на стадіоні Авангард та закінчився з рахунком 1:1.

Шахтар – Верес: як минув матч

Через повітряну тривогу матч у Рівному розпочали на 20 хвилин пізніше. У першому таймі команди грали на рівних, хоча гірники трохи більше контролювали м’яч та завдали п’ять ударів по воротах проти двох у рівнян.

Втім до гострих моментів у стартовій 45-хвилинці справа так і не дійшла.

У другому таймі обидва тренерські штаби провели заміни, а Верес засів в оборону. Нагоди відзначитися мали Олександр Зубков та Артем Бондаренко, але на заваді стали захисники та голкіпер команди господарів.

На 65-й хвилині Шахтар заробив право пробити пенальті після фолу Максима Сміяна. Одинадцятиметровий удар реалізував Георгій Судаков.

Але довести матч до перемоги гірники не змогли. На 81-й хвилині господарі відновили паритет у грі – Дмитро Кльоц здалеку точно пробив у лівий кут воріт Дмитра Різника.

Відео матчу Верес – Шахтар

УПЛ, 8 тур: Верес – Шахтар – 1:1

• Верес: Кожухар, Протасевич (Гакман 46), Гончаренко, Вовченко, Сміян, Дахновський (Шарай, 66), Яго (Мрвальєвич, 71), Кльоц, Луан, Годя (Куція 46), Степанюк (Гайдучик, 46).
  • Шахтар: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педро Енріке (Швед, 85), Бондаренко, Криськів, Судаков, Педріньйо (Зубков, 46), Траоре (Егіналду, 72), Невертон
  • Голи: Кльоц 81 – Судаков 64 (пен.)

Верес провів вісім матчів, в яких набрав поки шість очок, тоді як у семи матчах чемпіонату України Шахтар має 13 очок, але відстає від трійки-лідерів УПЛ – Динамо, Олександрії та Полісся.