Шахтар – Феєнорд: дивитися відео та огляд матчу Ліги Європи 2022/2023

Донецький Шахтар розписав нічию з нідерландським Феєнордом у межах першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи. Гра відбулася у Варшаві на стадіоні Війська Польського та завершилася з рахунком 1:1.

Рахунок у матчі на 78-й хвилині відкрили гірники після голу Ярослава Ракицького.

Георгій Судаков подав з кутового на ближній кут воротарського майданчика, звідки Ракицький намагався у падінні пробити головою, але м’яч відскочив від спини українського захисника і залетів у сітку воріт суперника.

Однак втримати переможний рахунок підопічні Ігора Йовичевича не змогли. Через десять хвилин аргентинський форвард Феєнорда Есек’єль Бульяуде в падінні головою пробив сітку воріт Анатолія Трубіна.

У підсумку 1:1. Матч-відповідь команд відбудеться за тиждень – 16 березня у Роттердамі на стадіоні Де Кейп.