Україна і світ

Шабунін: Оминаючи профпридатність, у Авакова і Луценка навіть немає людської адекватності

Шабунін: Оминаючи профпридатність, у Авакова і Луценка навіть немає людської адекватності

Після нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков викладав у соцмережах фото з відпочинку в Італії, а генпрокурор Юрій Луценко звинувачував самих активістів у нападах.

Про це в ефірі 24 каналу в програмі “Що це було?” заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін. 

“Я хочу підкреслити, що керівникам правоохоронних органів, конкретно Авакову і Луценку, начхати на те, що відбулось (смерть Катерини Гандзюк після нападу на неї у липні 2018-ого – 24 канал). Дуже важко знайти адекватну людину, яку не вражає спалення молодої жінки кислотою. А тут… я просто нагадаю: коли вся країна у серпні вимагала від Авакова зробити хоч щось, Аваков у відповідь запостив фоточку із італійського п’ятизіркового готелю. Ну це десь адекватна взагалі людина? Не йдеться навіть про те, що він міністр МВС. Йдеться про просто людську адекватність. А Юрій Віталійович восени звинуватив активістів, що вони начебто самі винні у тому, що на них нападають”, – сказав активіст. 

Шабунін переконаний, що такі люди по вищих державних посадах небезпечні для всього українського суспільства. 

Я тут навіть не оцінюю профпридатність. Просто людська адекватність де? Їм начхати. Навіть такий жахливий злочин їх не хвилює. Тому питання нашої безпеки як громадян – максимально швидко позбутися цих людей у системі управління державою,
– наголосив він. 

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала 39% опіків тіла. Три місяці вона перебувала у лікарні і перенесла кілька операцій. 4 листопада Катерина Гандзюк померла. Офіційна причина смерті активістки – поліорганна недостатність та хімічні опіки тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини. 

6 листопада під час виступу в Раді, коментуючи створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк, Луценко заявив, що подасть у відставку.

Роль правоохоронних органів у справі Гандзюк: ХРОНІКА ОСТАННІХ ПОДІЙ

 • 18:01
  7 лист

  Вбивство Катерини Гандзюк і роль МВС: чи покриває Аваков злочинців?

 • 15:54
  7 лист

  Луценко передав Порошенкові заяву про відставку

 • 01:03
  7 лист

  Хто замовник і організатор вбивства Катерини Гандзюк: Луценко оприлюднив гучні деталі слідства

 • 6 лист
  2018

  Популізм та піар: про створення слідчої комісії та відставку Луценка

 • 6 лист
  2018

  Рада підтримала створення слідчого комітету у справі Гандзюк, проти якого виступив Луценко

 • 6 лист
  2018

  Луценко подає у відставку: що встиг зробити на посаді

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: