Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сфера оборони має функціонувати стабільно: Зеленський про відставку Хомчака

Звільнення генерал-полковника Руслана Хомчака з посади головнокомандувача Збройних сил України і призначення на його місце Валерія Залужного є продовженням розпочатих кадрових змін у Міністерстві оборони та в секторі безпеки.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський, зазначивши, що для нього безумовним пріоритетом є здатність керівників усіх рівнів на 100% виконувати завдання, необхідні для захисту України від збройної агресії.

– Сфера оборони повинна функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками. Ротації чи заміна керівників не мають розглядатися як щось надзвичайне. Якщо є потреба змінити керівний погляд на конкретному напрямку, це потрібно робити, – переконаний глава держави.

Володимир Зеленський сподівається, що на всіх рівнях у Збройних силах, Міністерстві оборони та в структурах сектору безпеки буде налагоджена взаємодія, яка допоможе не припускатися помилок.

27 липня прес-секретар президента Сергій Никифоров під час брифінгу повідомив про відставку Руслана Хомчака з посади головнокомандувача Збройних сил України.

Відповідне рішення ухвалив Володимир Зеленський. Місце Хомчака у ЗСУ займе Валерій Залужний – командувач військами оперативного командування Північ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-27 23:11:26