Місто і регіон

Сесію Ніжинради перенесли через конфлікт: Гомоляко каже, що не винен


Такого ще не було, кажуть депутати. Сьогоднішня 75 сесія розпочалася з неочікуваної заяви одного із депутатів. Читайте також: “Депутати не боги”: як у Ніжині людині пригрозили звільненням за фото


Повідомляє mynizhyn.com.

Через цей конфлікт сесія не відбулася. Депутати прийняли лише одне рішення про приєднання до Ніжинської громади села Переяслівка. Сесію перенесли на п’ятницю, 26 червня.

Після цього у залі засідала комісія по законності і депутатській етиці, на якій Андрій Гомоляко вже був присутній. Заступник начальника КП «ВУКГ» з питань прибирання вулиць та озеленення міста запевнив, що ніяких образливих і лайливих слів не говорив, і це можуть підтвердити 17 працівників. і як керівник, він радий, що його підлеглих почали помічати і писати про них.

Свою підтримку Андрію Гомоляко висловив й інший депутат міської ради Андрій Деркач, який ще цією зимою сам був у центрі конфлікту з ніжинськими активістами і патріотами. Раніше ми писали: У Ніжині депутат перестав бути головою земельної комісії через свої висловлювання

Після заслуховування двох сторін конфлікту вирішили, що депутат Андрій Гомоляко має вибачитись перед своєю підлеглою, працівницею КП “ВУКГ” Інною. 

Правду в цій конфліктній ситуації з’ясувати ще не вдалося. Виходить так, що хтось на когось зводить наклеп, або хтось знову хоче вийти сухим із води.

На нашу думку, в цій ситуації найбільше постраждала, а можливо, ще більше зазнає тиску саме працівниця КП “ВУКГ”, у якої начальник за сумісництвом є депутатом міської ради. 


сесія, комісія, конфлікт, Гомоляко

сесія, комісія, конфлікт, Гомоляко

Джерело: mynizhyn.com

Теги
Close