Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Серпень і шлюби: яка ситуація у Чернігові

Серпень і шлюби: яка ситуація у Чернігові

Чернігів продовжує поповнювати весільну статистику. Перші дні серпня теж не стали винятком – молодята активно утворюють нові родини. За 5 днів останнього літнього місяця за допомогою сервісу Міського палацу культури “Шлюб за добу” одружилися 9 пар. Ще 17 подали заявки на реєстрацію шлюбу.

Найчастіше одружуються українці, зокрема, жителі Чернігова та Києва. Але є й шлюби з громадянами іноземних країн. Так, у серпні у стінах Міського палацу культури одружувалися представники таких країн: Єгипет, Королівство Йорданія, Палестинська Національна Автономія, Велика Британія.

Зауважимо, що літо – прекрасна пора для того, щоб облаштувати свою особливу дату по-особливому. Наприклад, на природі, в парку, на зеленій терасі ресторану. Виїзні церемонії – нині тренд актуальний ще й з огляду на безпеку: просто витримати соціальну відстань і реєстрація на свіжому повітрі куди корисніша за тісні та задушливі приміщення. Міський палац культури попереджає: у зв’язку з високою активністю та шлюбним сезоном – радимо завчасно бронювати дату на виїзну церемонію.

Тетяна Булко, методист Міського палацу культури:

– Наші ціни та сервіс вас приємно вразять. Ми дійсно пропонуємо найвигідніші умови – усього за 2500 грн. Що входить у суму? Заквітчана арка, стільці та декор, столик для реєстрації, подушечка, скатертина, письмові аксесуари, звуковий та музичний супровід, прокат аудіоапаратури, послуги державного реєстратора і, звісно, офіційне свідоцтво про шлюб. Поспішайте! Дати бронюють дуже швидко!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова