Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Сергій Шахов: Уряд провалив протиепідемічну підготовку шкіл до навчального року

Сергій Шахов: Уряд провалив протиепідемічну підготовку шкіл до навчального року

Позиція*

Українська влада не зуміла забезпечити школи протиепідемічними засобами в необхідній кількості, тож дуже швидко школи змушені будуть піти на дистанційне навчання. Про це заявив співголова політичної партії «Наш край», народний депутат Сергій Шахов.

«Я бачу, що керівники навчальних закладів зробили усе, що могли. А от Міносвіти явно провалило підготовку. Протиепідемічних засобів – кіт наплакав. Щоб їх закупити уряд зменшив на 77 мільйонів видатки на програму, яка призначена для забезпечення підручниками, посібниками та методичними матеріалами. Не виділив кошти із ковідного фонду, а відкрито урізав статті, які нормальний уряд не те що не скорочує, а розширює. Якщо чесно, антисептиків та масок, які вони закупили заледве вистачить на місяць. Це провальна підготовка до навчального року у таких складних умовах», — заявив Сергій Шахов.

Також народний депутат нагадав, що не відстежив уряд і рівень вакцинації педагогічних колективів.

«Вакцинація знову провалилася. Причому тепер це має не лише статистичні наслідки, а і цілком практичні. До очного навчання в «червоні» зоні будуть допущені лише ті школи, які мають 80% повністю вакцинованого персоналу. І таких на загальному фоні дуже мало. Вакциновані тільки третина вчителів. Зважаючи на ці цифри, можна сміливо стверджувати, що уряд просто буде «вимушений» переводити школи на дистанційне навчання», — наголосив співголова «Нашого краю».

«Наш край» вимагає від уряду припинити займатися популізмом і вжити реальних заходів для забезпечення роботи українських шкіл в очному режимі. Кабмін повинен представити системний план забезпечення належного рівня вакцинації вчителів та технічних працівників шкіл, а також розробити механізм фінансування освітніх закладів протиепідемічними засобами з відповідних фондів.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.09.2021

Залишити відповідь