Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Серед них — Ніжин: Укрпошта оголосила випуск марки «Міста Героїв. Чернігівщина»

Генеральний директор акціонерного товариства «Укрпошта» Ігор Смілянський оголосив випуск нової марки із поштового блоку «Міста Герої», присвяченої Чернігівщині, а саме: Чернігову, Ніжину, Семенівці та Ягідне.

Про це він повідомив у Telegram.

За словами Смілянського, згідно Указу Президента, в Україні на сьогодні 10 міст-героїв: Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка, Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон та Чернігів.


Фото: Генеральний директор акціонерного товариства «Укрпошта» Ігор Смілянський. Джерело: Mind.ua

«Ми вже випустили марки в серії «Міста Героїв», присвячені 6 з них, і сьогодні оголошуємо про випуск 7-ї марки серії – Чернігів», – йдеться у повідомленні.

За словами Ігоря Смілянського, Чернігівщина мала стати логістичним центром для ворога, якби не потужний український опір. Село Ягідне, де було взято у полон 360 мешканців, серед яких діти та навіть немовлята, яких тримали у тісному подвалі протягом 27 днів. Село Семенівка, куди волонтери евакуювали через річку людей з Чернігова. Чернігів та Ніжин, що трималися попри все.

«Завдяки небайдужості та сміливості місцевих та військових, Чернігівщина вистояла і досить швидко відновлюється», – зазначив керівник Укрпошти.

Також Смілянський додав, що ще рік тому у регіон повернулося 95% людей і цифра постійно вирівнюється, це дуже хороший показник.

Передзамовити марку можна за посиланням, а в обіг вона вийде 3 квітня.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, на Чернігівщині “Укрпошта” розпочала продаж марки “Херсон – це Україна”.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-03-30 08:15:47