Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Серце зупинялося кілька разів: на Київщині через недбалість лікарів померла однорічна дитина

У Київській області батьки звинувачують лікарів Броварської центральної районної лікарні у недбалості і смерті доньки.

В однорічної дівчинки проблем зі здоров’ям не було. Але посеред ночі їй раптово стало зле: прослуховувалися хрипи і піднялася температура. Перелякані батьки відразу викликали швидку і повідомили, що у дівчинки могла виникнути алергія, оскільки у раціон дитині додали чай.

Лікарі цей факт чомусь до уваги не взяли. За словами родичів, за три з половиною години медики зробили крихітній пацієнтці кілька крапельниць та інгаляцій, і вкололи чотири види антибіотиків. Після цього дівчинці стало тільки гірше.

Коли дитина почала задихатися, то виявилося, що ніхто не знає, де ключі від приміщення з вентилем для подачі кисню. Тому у дитини настала клінічна смерть.

Понад вісім годин дитина провела в реанімації на апараті штучної вентиляції легень. Кілька разів серце зупинялось і його наново запускали адреналіном. Але згодом організм дівчинки взагалі припинив реагувати на препарати.

Дитина загинула фактично в батька на руках. Рідні довго не могли отримати свідоцтво про смерть, а коли врешті-решт забрали документ, то побачили підроблений діагноз – пневмонія. Батьки дівчинки планують боротися до кінця, доки всі винні не будуть звільнені.

У Чернівецькій області чоловік помер у приймальні лікарні. Він посинів буквально на очах, але реанімувати його ніхто навіть не намагався.

Дружина пацієнта кликала медиків півгодини. Але коли зрештою прийшов лікар, то лише констатував смерть.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-22 23:58:52