Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Селян хочуть вигнати з землі», – «Батьківщина» виступає проти скандального закону про розпродаж земель ВІДЕО

«Селян хочуть вигнати з землі», - «Батьківщина» виступає проти скандального закону про розпродаж земель ВІДЕО

У Верховній Раді розглядається ще один скандальний законопроєкт про продаж української землі, в якому є положення, що суперечать національним інтересам України. Про це на брифінгу у парламенті заявила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

За її словами, у разі ухвалення нового закону іноземцям дозволять купувати нашу землю. Скасують поняття «особливо цінні землі». Це означає, що можна буде продавати навіть заповідники, водойми та ліси. Відкривається дозвіл для зняття родючого шару землі. Скасовуються привілеї для українських фермерів. Держава усувається від контролю над використанням сільськогосподарської землі. Лідерка «Батьтківщини» вважає, що українських селян просто хочуть вигнати з землі в угоду іноземцям та великим корпораціям.

«Це буде дикий ринок, де у селян відсутні гроші. Це означає, що наших селян згонять із землі, як наслідок Україна не зможе впливати на свої продовольчі баланси, розпоряджатися аграрною сировиною, яка вирощена на теренах нашої держави. Все, що зараз – робиться за те, щоб українська земля була передана великим аграрним корпораціям, аграрній олігархії», – заявила лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

В «Батьківщині» кажуть, що стоятимуть на захисті інтересів українського народу. Народний депутат України Валерій Дубіль переконаний, що наразі пріоритет в парламенті має надаватися законопроектам щодо боротьби з Ковід-19, реформуванню медицини, справедливим тарифам та підвищенню достатку українців. Натомість проштовхується закон про продаж землі, прийняття якого може призвести до того, що українці будуть чужинцями у своїй країні.

«Хочу, щоб ми з вами в цей час зробили добрі справи для українського народу. Давайте знімемо всі закони, які стосуються розпродажу української землі. Позиція нашої політичної сили – захист українського народу. До всеукраїнського референдуму не розглядати закони про розпродаж землі», – зазначив народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

А тому у разі прийняття ганебного антинародного законопроекту, у «Батьківщині» звернуться до Конституційного Суду, а також допоможуть організувати референдум, щодо скасування розпродажу землі. Згідно із численних соціологічних досліджень понад 70% українців проти продажу українських земель.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.03.2021