Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку

Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку

Дітки із Сновської громади побували на екскурсії в еко-парку «Dereville». Це мальовниче місце знаходиться в селі Отрохи Козелецького району. Акцію організували депутат Сновської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» і власники комплексу «Dereville» Айк і Шушан Памбухчян.

«Із стовідсотковою впевненістю можу заявити, що ці діти точно стали щасливішими. Безмежна вдячність власникам комплексу «Деревіль» Айку і Шушан Памбухчян за цю акцію. Це люди не лише із оригінальною філософією життя, а й з чуйним серцем і свідомістю благодійників. В еко-парку для діток влаштували екскурсію на джипах, знайомство із муфлонами, буйволами, конями Пржевальського, шотландськими коровами, оленями, лосихою, ланями, ламою і навіть верблюдами. Всього в еко-парку проживає близько півтисячі тваринок», – зазначає Павло Солодовник.

 

Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку

Також дітвора мала змогу зробити селфі із брутальними буйволами, стилягами шотландськими коровами, ламою і навіть верблюдами. Ну і звичайно ж – спеціальна чарівна терапія – обнімашки з тваринками.

Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку

Після екскурсії діток чекало частування від комплексу «Dereville».

«Також дуже вдячний за допомогу із автобусом міському голові Сновська Олександру Медведьову, першому заступнику міського голови Павлу Мірошниченку та начальнику відділу освіти Олені Коваленко. Щасливі діти збудують щасливу і розвинену Україну. Тому треба дбати про нашу молодь. І тоді молодь подбає про майбутнє нашої країни. Найкраща інвестиція – в щастя дітей», – переконаний Павло Солодовник.

Комплекс для відпочинку «Dereville» знаходиться в селі Отрохи Козелецького району. Це заміський комплекс, який ідеально підійде для відпочинку із компанією друзів та родиною. Окрема «родзинка» – еко-парк. На території функціонує ресторан, зони відпочинку, лазня, є столи для гри в теніс, прокат велосипедів, багів.

Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку Селфі з буйволами і обнімашки із шотландцями: діти з Сновщини побували в еко-парку

Доїхати сюди можна на автомобілі: 51.106955, 30.820107.

21.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова