Новини Чернігова

Сексизм в рекламі: в Україні пропонують суворіше карати за ґендерну дискримінацію. ВІДЕО

Сексизм в рекламі: в Україні пропонують суворіше карати за ґендерну дискримінацію. ВІДЕО

В Україні намагаються контролювати прояви сексистської реклами. За спостереженнями спеціалістів з маркетингу, сексизму на рекламних білбордах, в інтернет-ЗМІ та на телебаченні більше саме в регіонах.

Тому Чернігів став 11-м містом, де Міністерство соціальної політики України спільно з Індустріальним ґендерним комітетом з реклами провели семінар задля попередження проявів дискримінаційної реклами за статтю чи віком.Головною особливістю новітніх технологій рекламування є вплив на підсвідомість людини. Тому деколи реклама може бути небезпечною, зазначають спеціалісти.

На семінар були запрошені представники органів місцевого самоврядування, громадськості і бізнесу. Адже саме бізнес частіше за все замовляє провокуючу рекламу для популяризації послуг або товарів.

За зверненням громадян до Служби із захисту прав споживачів таку рекламу можуть визнати дискримінаційною.

Так у Чернігові навесні цього року зовнішню рекламу найбільшого в місті торгово-розважального центру із зображеннями оголених тіл чоловіка та жінки було визнано дискримінаційною. А розповсюджувача рекламної продукції оштрафовано на 2170 гривень.

Наразі ж на розгляд до Верховної Ради подали законопроект зі змінами до Закону «Про рекламу». За ним пропонується збільшити розмір штрафів та відповідальність замовника реклами і тих, хто виготовляє та розповсюджує дискримінаційну рекламу.

Так, якщо зміни затвердять, за повторне вчинення такого правопорушення розмір штрафу може сягнути 10 тисяч 200 гривень, це 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Детальніше у сюжетіДжерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
[easy-social-like facebook=”true” facebook_follow=”true” skin=”metro” counters=0 align=”left”] [easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]