Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Секс по дружбі: 5 золотих правил

5 правил сексу по дружбі:

1. Пливіть за течією. Секс по дружбі не терпить обмежень. Не варто у відносинах без зобов’язань встановлювати правила і рамки.

2. Не дозволяй свому життю обертатися навколо партнера. При таких відносинах ви цілком можете спілкуватися, фліртувати з протилежною статтю. Не підлаштовувайте свій звичний спосіб життя під друга по сексу.

3. Плануйте зустрічі. Такі відносини не повинні бути обмежені тільки заняттям любов’ю. Зустрічайтеся для походу в кіно або театр, вечеряйте в кафе. У вас з партнером повинні бути спільні інтереси. Намагайтеся заздалегідь визначити формат зустрічей, щоб відносини вам не набридли.

4. Переконайся, що зустрічі приносять задоволення. Секс по дружбі повинен приносити задоволення. Якщо ви відчуваєте, що вам або вашому партнерові зустрічі більше не приносять насолоду, то варто припинити спілкування в такому форматі.

5. Вам повинно бути легко в спілкуванні і круто в ліжку. Легкість – ось головне правило відносин. Якщо починаєте відчувати ревнощі, вимога уваги, нерозуміння – пора зупинитися.

Нагадаємо, тим, хто до сих пір ламає голову, як зрозуміти чоловіка в ліжку Факти ICTV знайшли відповіді.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-09 10:15:01