Україна і світ

Секс по дружбі: 5 золотих правил

5 правил відносин без зобов’язань. Як завести дружбу і секс, дивіться в матеріалі Фактів ICTV.

5 правил сексу по дружбі:

1. Пливіть за течією. Секс по дружбі не терпить обмежень. Не варто відносинах без зобов’язань встановлювати правил і рамок.

2. Не дозволяй свому життю обертатися навколо партнера. При таких відносинах ви цілком можете спілкуватися, фліртувати з протилежною статтю. Не підлаштовувайте свій звичний спосіб життя під друга по сексу.

3. Плануйте зустрічі. Такі відносини не повинні бути обмежені тільки заняттям любов’ю. Зустрічайтеся для походу в кіно або театр, вечеряйте в кафе. У вас з партнером повинні бути спільні інтереси. Намагайтеся заздалегідь визначити формат зустрічей, щоб відносини вам не набридли.

4. Переконайся, що зустрічі приносять задоволення. Секс по дружбі повинен приносити задоволення. Якщо ви відчуваєте, що вам або вашому партнерові зустрічі більше не приносять насолоду, то варто припинити спілкування в такому форматі.

5. Вам повинно бути легко в спілкуванні і круто в ліжку. Легкість – ось головне правило відносин. Якщо починаєте відчувати ревнощі, вимога уваги, нерозуміння – пора зупинитися.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
18.09.2019

Close