Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

СБУ розкрила викрадення Семінського

СБУ розкрила викрадення Семінського

Слідчі СБУ розкрили резонансне викрадення топ-менеджера газовидобувної компанії Олега Семінського, що трапилося у 2012-му році.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Досудове слідство встановило, що замовив злочин колишній бізнес-партнер потерпілого.

Замовник був народним депутатом України кількох скликань та очолював Міністерство транспорту та зв’язку. Задокументовано, що до здійснення злочину він залучив групу виконавців, у тому числі представників «кримінального світу».

Пресслужба і не називає конкретні прізвища, але перелічені посади та дати вказують на те, що мова йде про Миколу Рудьковського.

Слідство встановило, що потерпілого викрали і незаконно позбавили волі на понад 3 роки. Чоловіка систематично катували та вимагали виплатити замовнику злочину неіснуючий борг у 200 мільйонів доларів США.

«У межах провадження повідомлено про підозру 5 особам, причетним до вказаних злочинів за ст. 127 «Катування», ст. 146 «Викрадення людини» та ст. 189 «Вимагання» Кримінального кодексу України», – йдеться в повідомленні.

Наразі тривають обшуки за місцями проживання та офісів фігурантів злочину.

Олег Семінський нині є народним депутатом України 9 скликання від партії «Слуга народу» у мажоритарному 205 окрузі (Чернігівська область). Він колишній керівник ПрАТ «Нафтогазвидобування». Семінський був викрадений у 2012 році. Олег Семінський неодноразово називав замовником свого викрадення співвласника компанії Миколу Рудьковського.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.02.2021