Україна і світ

СБУ дізналась прізвища колаборантів, які готують псевдореферендум у Херсонській області

Будівельні матеріали м.Ніжин

У СБУ повідомляють, що викрили плани Росії щодо псевдореферендуму на Херсонщині, за рахунок якого окупанти сподіваються легітимізувати примусове “приєднання” частини південної України до складу сусідньої Росії.

– Вони вже розробили концепцію підготовки до фейкового референдуму та визначили основні напрямки роботи із прив’язками до дат. Основну роль в організації та проведенні псевдореферендуму загарбники планують віддати прокремлівській організації “волонтери за росію”, повідомляє пресслужба відомства 1 серпня.

Як уточнюється, учасники організації під кураторством спецслужб Росії мають розосередитись у регіоні для імітації підтримки окупантів місцевими жителями, а також – для створення постановочних сюжетів для РосТВ.

– Однак згідно з перехопленими ворожих матеріалів, колаборанти “доповідають” своїм російським керівникам про те, що херсонці не сприймають ідеї “приєднання”, здійснюють активний опір і очікують на звільнення регіону від агресорів, – йдеться у повідомленні.

Відомство наголошує, що СБУ вже ідентифікувала та встановила місцезнаходження всіх зрадників та їх координаторів із РФ, причетних до організації псевдореферендуму.

Фото: Херсонці

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-01 13:41:28

Магазин Автозапчастин м.Ніжин