Україна і світ

Савченко: Росія ніколи не піде на прямий обмін полоненими з Україною

З Росією треба вступати в переговори

Джерело: 112.ua

Савченко: Росія ніколи не піде на прямий обмін полоненими з Україною

Росія ніколи не погодиться на прямий обмін полоненими з Україною. Про це народний депутат Надія Савченко заявила в ефірі “112 Україна”. 

Замість обміну полоненими Савченко радить говорити про екстрадицію та помилування. У будь-якому випадку вона рекомендує вступати в перемовини та шукати механізм, який допоможе звільнити українських військовополонених. 

“Для РФ громадяни Росії – це невелика цінність. Тому треба розуміти, що треба виходити де-юре в інше поле, нехай це буде екстрадиція, помилування, будь-який механізм, який звільнить людей. Зеленському є, над чим працювати. Це можливо зробити. Діалог можливо почати і потрібно починати. Я сподіваюся, він почує поради тих людей, які, у першу чергу, мали досвід і обміну ефективний, і мали досвід полону, щоб зрозуміти і вивчити цю ситуацію”, – сказала Надія Савченко. 

Щодо повернення українських територій на Донбасі, то на думку Савченко, перемовини потрібно проводити із залученням трьох сторін – президент Росії Володимир Путін, президент України Володимир Зеленський та представники Донбасу. До перемовин Україна повинна бути підготовлена.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua