Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Саша Кольцова поміркувала про поїздки за кордон

Фронтвумен гурту Крихітка Саша Кольцова поділилася роздумами щодо поїздок за кордон. Зокрема співачка акцентувала на меті, з якою українські артисти перетинають межі країни.

Саша Кольцова про виїзди за кордон

Артистка зізналася, що розгубилася, коли знайома поцікавилася в неї, як часто вона виїжджає за кордон, щоби “розвіятися”.

– Я розгубилася й зрозуміла, що не розглядала “розвіятись” як опцію. Ніби поїздки за кордон потрібні тільки для того, аби доносити назовні свідчення існування української культури та свідчення небезпеки гулаг-цивілізації росіян для усього світу, – зауважила Саша.

Свої роздуми у соцмережах Кольцова доповнила фото на тлі постера Брейгеля з австрійського музею, що має символічний сенс.

Зараз дивляться

– Як нагадування про світ, в якому, дивовижно, але існує щось крім війни, новин про війну і наслідків війни, – пояснила артистка.

Більшість українських зірок дійсно виїжджають за межі країни здебільшого для того, щоби провести благодійні тури та зібрати кошти для допомоги нашим захисникам та захисницям.

Інколи під час таких концертів трапляються інциденти з вихідцями з Росії. Так співачка Ірина Федишин зіткнулася з провокацією з боку росіянина, який прийшов на її виступ в США та заявив, що не має причин просити вибачення перед українцями.

Фото: Саша Кольцова

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-21 12:05:26