Україна і світ

САП выдкрила справу проти Лещенко за підозрою в хабарництві

В рамках кримінального провадження нардепа викликали на допит

Джерело: 112.ua

САП выдкрила справу проти Лещенко за підозрою в хабарництві

Спеціалізована антикорупційна прокуратура сьогодні зареєструвала кримінальне провадження проти народного депутата від фракції “Блок Петра Порошенко” Сергія Лещенка, підозрюваного у хабарництві. Про це повідомляє прес-служба САП.

Приводом для початку процесуальних дій стали публікації в засобах масової інформації про купівлю Лещенком елітної квартири в центрі Києва за кошти, нібито отримані як неправомірна вигода.

“Згідно опублікованої в ЗМІ інформації, народний депутат систематично отримував мільйонні хабара від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме за надання впливу на посадових осіб органів влади та правоохоронних органів, а також формування необхідних суспільних думок в медіа-просторі”, – йдеться в повідомленні.

З метою перевірки викладених у публікаціях фактів, прокурори САП зареєстрували кримінальне провадження за попередньої правової кваліфікації ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (“Одержання хабара”) та викликали Лещенка на допит.

Досудове розслідування доручено Національному антикорупційному бюро. САП буде здійснювати процесуальне керівництво.

Нагадаємо, 14 травня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Лещенко буде викликаний на допит в Генпрокуратуру, де, можливо, йому оголосять про підозру.

У відповідь на це Лещенко зажадав від генпрокурора внести в Раду подання про позбавлення його депутатської недоторканності для якнайшвидшого розслідування можливого розголошення даних досудового розслідування у справі про “чорну бухгалтерію” Партії регіонів.

Джерело: www.112.ua