Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Санкції ЄС щодо Білорусі очільник МЗС Німеччини назвав недостатніми

Очільник МЗС Німеччини Гайко Маас назвав недостатніми штрафні заходи ЄС щодо Білорусі, які зачіпають компанії і особи в оточенні Олександра Лукашенка. Глава МЗС ФРН закликав розширити санкції на сектори білоруської економіки.

Попередніх санкцій, що зачіпають конкретні компанії та представників влади в оточенні правителя країни Олександра Лукашенка, вже недостатньо.

– Санкції потрібно поширити на цілі сектори білоруської економіки, – заявив глава німецького зовнішньополітичного відомства в інтерв’ю виданню Die Welt, навівши як приклад калійну промисловість та енергетику.

Маас додав, що необхідно позбавити Мінськ можливості залучати кошти всередині ЄС за допомогою випуску державних облігацій.

Санкції ЄС проти Білорусі

16 червня посли Євросоюзу ухвалили пакет санкцій проти Білорусі, які запровадили через примусову посадку літака ірландської авіакомпанії Ryanair у Мінську та затримання опозиційного блогера Романа Протасевича.

Про це повідомив Рікард Йозвяк у Twitter та зазначив, що вони направлені на 78 осіб та сім організацій, які зокрема причетні до репресій у Білорусі.

Міністри закордонних справ країн ЄС 21 червня офіційно оголосять про запровадження четвертого пакета вже узгоджених штрафних заходів щодо Білорусі.

Джерело: DW

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-21 12:09:53