Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Санду назвала угрупування невизнаного Придністров’я відповідальними за вибухи

Президент Молдови Мая Санду виступила на брифінгу для преси після засідання Ради безпеки країни після серії вибухів у сепаратистському Придністровському регіоні, який підтримує Російська Федерація.

Санду засудила будь-які спроби зруйнувати мир в її країні і сказала, що Молдова вживе всіх заходів для запобігання ескалації.

Вона назвала останні інциденти спробою ескалації напруженості, а відповідальними за атаки назвала провоєнні угруповання в Придністровському регіоні. За її словами, влада Молдови не блокуватиме Придністров’я, а виступає за мирне врегулювання ситуації.

— Ситуація в сепаратистському регіоні складна і напружена, але Молдова залишається відкритою для переговорів для мирного вирішення проблем, – зазначила Санду.

Президент Молдови заявила, що не планує наразі спілкуватися з Кремлем.

Організація з безпеки і співробітництва (ОБСЄ) у Молдові написала у Twitter, що “засуджує всі спроби дестабілізувати ситуацію в Придністров’ї та його буферній зоні”.

Зранку 26 квітня у придністровському селищі Маяк прогриміли вибухи. За попередніми даними, підірвано дві вишки зв’язку. Після 11.00 президент Молдови Мая Санду скликала засідання Радбезу через ситуацію, що склалася в окупованому Придністров’ї.

Фото: сайт президента Молдови

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-26 21:57:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин