Україна і світ

Samsung за бортом: iPhone 13 став найпопулярнішим смартфоном 2022 року

Будівельні матеріали м.Ніжин

iPhone 13 став найпопулярнішим смартфоном у першому кварталі 2022 року. У топ-5 моделей з найбільшим продажем, смартфони від Apple займають відразу три місця.

Про це заявив аналітик Франсіско Херонімо, який спирається на дані аналітичної компанії IDC.

За даними Франциско, друге місце займає топова версія iPhone 13 Pro Max, яка має чудову камеру, великий екран та потужний процесор.

На третьому місці розташувався бюджетник Samsung Galaxy A12 – він може похвалитися середніми характеристиками, але запропонувати дуже низьку ціну.

Четверте місце за iPhone 13 Pro, а п’яте за пристроєм від Samsung – Galaxy A32.

Продаж лінійки iPhone 13 приніс Apple $42 млрд — зі всіх смартфонів компанії купують в основному саме 13 модель. Показник тримається лише на рівні 84%. Компанія Samsung чудово себе показує на ринку бюджетників – корпорація заробила $3,6 млрд за перший квартал.

Зараз Apple зосереджена на майбутніх смартфонах – iPhone 14 представлять публіці вже цієї осені. Інсайдери повідомляють, що щорічна презентація запланована на 13 вересня — у продаж надійдуть базовий iPhone 14, версія Max, Pro та Pro Max. Вже в середині вересня також стане доступною й iOS 16, яку представлять на початку літа на заході WWDC.

Samsung за бортом: iPhone 13 став найпопулярнішим смартфоном 2022 року
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-25 14:21:27

Магазин Автозапчастин м.Ніжин