Україна і світ

Садовий про смерть соліста Львівської опери Вітошинского: Це велика втрата для Львова

Соліст Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, викладач Музичної академії ім. М. Лисенка Роман Вітошинський помер у вівторок вночі, його поховання відбудуться у середу, 13 червня

Джерело: 112.ua

Садовий про смерть соліста Львівської опери Вітошинского: Це велика втрата для Львова

У середу, 13 червня на Личаківському цвинтарі у Львові поховають багаторічного соліста Львівської опери Романа Вітошинского. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“Співчуваємо рідним і близьким. Люди мистецтва – це люди, які мають настільки велике серце, що любов від нього обігріває десятки, сотні, тисячі людей. Це велика втрата для Львова і всього мистецкього середовища. Сумуємо”, – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Новини за темою: На 86-му році життя померла легенда опери Монсеррат Кабальє

Соліст Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, викладач Музичної академії ім. Н. Лисенко Роман Вітошинський помер у вівторок вночі.

Новини за темою: Помер народний артист, співак львівської опери Олександр Громиш

Народний артист України Роман Вітошинський народився 7 листопада 1940 року в місті Монастириська на Тернопільщині. В 1969 році закінчив Львівську консерваторію. З 1968 року – соліст Львівського театру опери та балету, в той самий час викладав у Львівській музичній академії. Виступав з гастролями у Польщі, Німеччині, Франції, Канаді, США та інших країнах.

Основні партії Альфред, Герцог ( “Травіата”, “Ріголетто” Дж. Верді), Надір ( “Шукачі перлин” Ж. Бізе), Рудольф ( “Богема” Дж. Пуччіні), Альфред ( “Летюча миша” В. Штрауса), Альмавіва (“Севільський цирульник” Дж. Россіні).

Прощання з Вітошинським розпочнеться у середу, о 12.00, у фойє Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, після чого похоронна процесія пройде до Личаківського цвинтаря, де на полі № 13 відбудеться його поховання.

Раніше повідомлялося, що 11 квітня, у свій 74-й день народження, помер соліст Національної опери України, видатний український співак, народний артист України Іван Пономаренко.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua