Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

С Лизуном и зефирными человечками: финальный трейлер Охотников за привидениями

У мережі з’явився фінальний трейлер фільму Мисливці на привидів: З того світу. Компанія Sony показала останній ролик перед виходом картини 18 листопада.


У фільмі знялися Пол Радд, Маккенна Грейс, Фінн Вулфгард та Керрі Кун, які продовжать справу оригінальних мисливців за привидами. Підлітки дізнаються, що їхній дідусь займався боротьбою з паранормальними явищами – вони знаходять його автомобіль Ecto-1 та знамениті бластери. Тепер доля усієї планети на плечах головних героїв.

Фінальний трейлер Мисливців за привидами показав давно знайомих істот з оригінальних частин. Щоправда, Лизун виглядає дещо інакше. У ролику також показали зефірних чоловічків Стей Пафт, які також братимуть активну участь у розвитку сюжету.

Картина повинна відповідати оригінальній історії – режисером виступив Джейсон Райтман – син Айвана Райтмана, постановника перших частин Мисливців за привидами.

Критики вже оцінили фільм — на агрегаторі Rotten Tomatoes красується оцінка в 73/100, засновану на думці 44 експертів. За цими підсумками можна сказати, що хоч фільм і не перевершить попередні частини, але й не провалиться у кінопрокаті.

У листопаді кіноманів порадує великою кількістю нових картин, які стануть доступними в кінотеатрах. Вже останнього місяця осені відбудеться прем’єра супергеройського фільму від Marvel, а також драми про будинок моди Gucci.

Переглянути добірку кращих фільмів листопада 2021 року можна в матеріалі Фактів ICTV.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-09 10:06:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин