Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Рятувальники підняли фуру, яка впала з мосту в Десну

Рятувальники підняли фуру, яка впала з мосту в Десну

Фуру, яка цієї ночі злетіла з мосту і Десну, рятувальники підняли з води. Водію врятуватися в такій ситуації було неможливо, сказав Сергій Болдирєв, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА, повідомляє Суспільне.

«Бачите, яка висота і вага автомобіля, тому врятуватися в такій ситуації неможливо», – сказав Сергій Болдирєв, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Фуру витягли на сушу за допомогою двох тягачів. Зараз намагаються вивільнити тіло.

Унаслідок сильного удару зруйнована кабіна автомобіля, тіло неможливо дістати та передати його до наступних служб. Тіло деблокують (дістануть.  – Ред.) після проведення та вжиття відповідних заходів після перетягування її до берега.

На місці аварії перебуває товариш загиблого. На камеру говорити не захотів. За його словами, вони прямували з Туреччини, везли лимони двома фурами. Одна прямувала до Росії, інша – до Білорусі. Дорогою водії роз’їхалися, тому момент аварії чоловік не бачив.

Під час аварії, за словами рятувальників, у Десну вилився повний бак пального, а це близько 1000 літрів дизпалива. Екологи взяли проби води в Десні, результати будуть через п’ять діб.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

22.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова