Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Рух транспорту на пункті пропуску «Сеньківка» відновили

Рух транспорту на пункті пропуску «Сеньківка» відновили

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов, пов’язаним із снігопадом, хуртовиною та утворенням переметів, 11-12 лютого, на дорозі у напрямі Чернігів-Седнів-Сеньківка утворився затор із вантажівок поблизу Седнева та на прикордонному пункті «Сеньківка».

У п'ятницю 12 лютого завдяки скоординованим діям патрульної поліції, прикордонників, дорожніх служб, територіальних громад та обласної влади ситуацію вдалося вирішити. Тих, хто загруз – витягнули, тих, хто замерз – обігріли, тим, кому була потрібна допомога — допомогли.

Рух транспорту на пункті пропуску «Сеньківка» відновили

Але і влада, і рятувальники, і патрульні наголошують, що впродовж кількох днів снігопади та морози будуть тривати, тому водіям краще утриматися від поїздок.

«Нам удалося оперативно вирішити ситуацію завдяки злагодженим діям прикордонників, дорожників, поліції, територіальних громад та завдяки допомозі Городнянського держлісгоспу. Станом на 15 годину, п'ятниці 12 лютого, рух транспорту через пункт пропуску «Сеньківка» відновлений», — зауважив заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний.

Вантажівки зі снігового полону визволяла спеціальна техніка. А регулювати рух вантажівок на ділянці дороги Седнів-Сеньківка та уникати аварійних ситуацій допомагали два патрулі обласної поліції.

Рух транспорту на пункті пропуску «Сеньківка» відновили

Дорожні служби цілодобово розчищають дороги від снігу та заметів. Рятувальники ДСНС розгорнули для водіїв мобільний пункт обігріву та польову кухню поруч з пунктом пропуску. Для допомоги та підтримки правопорядку додатково були залучені правоохоронці та група офіцерів управління Чернігівського прикордонного загону.

Джерело — пресслужба Чернігівської ОДА.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.02.2021