Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Розвідка оприлюднила імена 966 військових Таманської дивізії РФ, які скоюють злочини проти українців

Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило новий список військовослужбовців РФ, які скоюють злочини проти українців.

Згідно з повідомленням ГУР Міноборони, йдеться про 1-й танковий полк 2-ї гвардійської Таманської мотострілецької дивізії РФ.

– ГУР Міноборони України здобуло список військовослужбовців 1-го танкового полку 2-ї гвардійської Таманської мотострілецької дивізії (в/ч 58198), що скоюють воєнні злочини проти народу України… За скоєні злочини проти мирного населення України всі воєнні злочинці постануть перед судом і будуть притягнуті до відповідальності, – наголошується в повідомленні.

До списку загалом потрапили 966 осіб, зокрема й представники командування:

• командир полку – підполковник Денис Лапін;

• заступник командира полку – підполковник Олександр Золотько;

• заступник командира полку з військово-політичної роботи – підполковник Костянтин Соловей та інші.

З повним списком можна ознайомитися на сайті ГУР Міноборони.

Варто зазначити, що підрозділи 2-ї гвардійської Таманської мотострілецької дивізії базуються у населеному пункті Калінінець Московської області.

Історія дивізії починається в липні 1940 року, коли в Харкові було сформовано 127-му стрілецьку дивізію. Згодом цей військовий підрозділ кілька разів переформатовували, поки він не став 2-ю гвардійською мотострілецькою дивізією.

Як повідомляв на початку березня радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович, українські військові під Харковом розбили та взяли в полон елітний підрозділ військ РФ (йшлося саме про Таманську дивізію). Полонені російські військові з цієї дивізії згодом виступили на брифінгу.

Це вже не перший список військових РФ, який оприлюднила українська розвідка. Раніше були опубліковані списки: пілотів 559-го бомбардувального авіаполку РФ; 78-ї бригади РФ; 727-го окремого батальйону морської піхоти; особового складу Повітряно-космічних сил РФ, які завдають авіаударів по мирному населенню та інфраструктурі України.

Джерело: ГУР Міністерства оборони України

Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-22 19:25:44

Магазин Автозапчастин м.Ніжин