Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Розслаблятись ще зарано!»: енергетики про ситуацію з неструмленими селами на Чернігівщині

«Розслаблятись ще зарано!»: енергетики про ситуацію з неструмленими селами на Чернігівщині

Станом на 10 годину ранку 16 грудня залишаються відключеними 1 ЛЕП 10 кВ, 39 ЛЕП 10 кВ, 34 ділянки ЛЕП 10 кВ,  460 ЛЕП 0,4 кВ, 572 трансформаторні підстанції 10 кВ.

Без електропостачання залишаються мешканці 145 населених пунктів.

«Розслаблятись ще зарано!» – каже технічний директор АТ «Чернігівобленерго» Сергій Фелик.

За його словами, сьогодні на ранок ситуація є контрольованою, визначені всі місця пошкоджень, число повністю відключених ПЛ 10 кВ скоротилось до 38 шт. і 38 ліній заживлені частково.

Люди працюють цілодобово. Вже з 7:00 ранку і до пізнього вечора працюють ремонтні бригади, вночі локалізують аварійні місця чергові бригади.

Сьогодні по Бахмацькій, Корюківській, Менській та Коропській ОТГ почали займатись ліквідацією аварій в мережах 0,4 кВ по заявках, які надійшли до кол-центру.

«Більш складною є ситуація по Ічнянській, Борзнянській, Новгород-Сіверській та Прилуцькій ОТГ, де бригади ще працюють над відновленням мереж 10 кВ. Основна проблема полягає в повторних відключеннях ліній після їх заживлення, так як крига на проводах і деревах тримається й досі і погодні умови зовсім не сприяють покращенню ситуації», – каже Сергій Фелик.

Вже третю добу енергетики відновлюють електропостачання в окремих районах після крижаного дощу, який пройшов 13-14 грудня, та обледеніння проводів.

«Розслаблятись ще зарано!»: енергетики про ситуацію з неструмленими селами на Чернігівщині

Мобілізовані ремонтні бригади з усієї області для ліквідації наслідків стихії. Першочергово відновлюють роботу мереж 10 кВ – для заживлення максимальної кількості населених пунктів, а потім працюють над аваріями в мережі 0,4 кВ з метою дати електроенергію кожному знеструмленому споживачу.

Наразі найбільші побоюються енергетики, що різко почне відтавати крига, і її обвали з дерев знову пошкодять обладнання.

За інформацією АТ «Чернігівобленерго» зі сторінки у Facebook

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.12.2020