Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Розробник єБайрактар представив нову гру: пропонує трактору вкрасти техніку РФ

Розробник мінігри єБайрактар Максим Матяш представив свою нову роботу Steal Russian Tank – у ній потрібно буде красти військову техніку РФ за допомогою трактора.

Так, новинка вже доступна для безкоштовного звантаження на Android та iOS – це можна зробити в App Store та Google Play.

– Я займався розробкою гри у вільний від роботи час. На це пішло близько тижня. Моє завдання було зробити гру якнайшвидше, щоб не влаштовувати довгобуд, – заявив Матяш.

Механіка новинки вже давно всім відома – вона взята із класичної змійки. В оригінальній грі 1997 року геймери керували змією, яка поглинала яйця. У новому проєкті Максима треба сісти за кермо трактора, який буксирує танки. У техніки РФ поступово закінчує паливо, або вона просто виходить з ладу — після цього за справу береться сміливий фермер з українським прапором.


У грі є кілька режимів та показник результатів.

Новинка стане популярною на тлі старань мирних жителів України на тлі війни з Росією. Відомо багато випадків буксирування військової техніки ворога за допомогою сільськогосподарського транспорту.


Вкради Російський Танк
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-19 16:39:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин