Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Розпочато роботи по відновленню та монтуванню вуличного освітлення

Основне призначення вуличного освітлення – це освітлення тротуарів, вулиць міста та магістралей в темний вечірній і нічний час доби. Основні прилади, які застосовуються для цих цілей – вуличні ліхтарі. Вони повинні мати великий коефіцієнт розсіювання. Їх розміщують високо над землею для того, щоб розсіяне світло освітлювало якомога більшу територію. У темний час доби яскраво освітлені вулиці надають населенню почуття впевненості. З настанням вечора громадяни можуть продовжувати вести активний спосіб життя і відвідувати місця проведення дозвілля в неробочий час.

Комунальним підприємством « Виробниче управління комунального господарства» успішно виграно два тендери на виконання низки послуг по освітленню вулиць Ніжина. Зокрема, відтепер цех з освітлення вулиць міста виконує послуги з ремонту, технічне обслуговування, утримання мереж зовнішнього освітлення та електромонтажні послуги, а саме:

 • Заміну перегорілих ламп.
 • Ремонт, заміну та встановлення світильників.
 • Демонтаж, монтаж, укладання кабелів живлення мереж освітлення.
 • Технічні огляди, пошук, усування пошкоджень ліній освітлення.
 • Заміна електричних опор та виготовлення супутніх матеріалів для монтажу ліній освітлення.
 • Монтування ліній вуличного освітлення.

При монтуванні освітлення вулиць закуповуються та монтуються тільки нові та сучасні світлодіодні ліхтарі. Такі ліхтарі є енергоефективними тому, що дозволяють зменшити витрати на електроенергію майже в 10 разів, при цьому якість освітлення стає набагато кращою, особливо у порівнянні зі старими лампами розжарення.

З початку робіт по монтуванню ліній освітлення вже виконано повний монтаж по наступним вулицям:

 • Трудова: встановлено 10 траверс, 10 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабелю живлення.
 • Біляєва: встановлено 4 траверс, 4 ліхтарів та підвішено 200 метрів кабелю живлення.
 • Кривця: встановлено 6 траверс, 6 ліхтарів та підвішено 350 метрів кабелю живлення.
 • Тернавіотів: встановлено 6 траверс, 6 ліхтарів та підвішено 350 метрів кабелю живлення.
 • Липіврізька: встановлено 10 траверс, 10 ліхтарів та підвішено 450 метрів кабелю живлення.
 • Нахімова: встановлено 9 траверс, 9 ліхтарів та підвішено 450 метрів кабелю живлення.
 • Уненізька: встановлено 6 траверс, 6 ліхтарів та підвішено 350 метрів кабелю живлення.

Наступними вулицями де буде виконуватись монтування будуть: Горбачевського, Чайковського, Коцюби, Таборний (пров), Каталеївська, Шепелівська, Глінки, 15 Вересня, Пушкіна, Овдіївська(№№160-168, 250-338), Богуна, Березанська, Панфілова, Матросова, Павлівська, Друзів, Смолянчук, Солодовник, Кооперативна, Доброліжа та у провулку Курганський.

Крім того, відразу після вступу в дію виконання послуг з ремонту ліхтарів та заміні ламп, тільки за 5 робочих днів, електриками КП “ВУКГ” було проведено відповідні роботи по вулицям: Трушівська – 15 ліхтарів, Московська  – 11, Борзнянсьий Шлях – 10, Морачевського – 9, Ватутіна, Вознесенська і в провулку Прорізний – 6, Коцюбинського – 5. По 4 ліхтарі відремонтовано по вулицям Космонавтів, Л. Курбаса, Геологів, Таборний, Редькінська, Ніжинозерська, по 3 – на Об`їжджа, Мазепи, Прокоповича, Чехова, Гетьмана Мазепи, Чернігівська і Мічуріна, а також по 2 ліхтарі на вулицях Абрикосова,Широкомагерська, Переяслівська та по 1 на Космонавтів 6-та Лінія, Озерна, Федерса, Друзів, Зикова, Рилєєва.

Роботи по забезпеченню міста якісним вуличним освітленням виконуються двома бригадами електриків підприємства швидко та якісно, що є запорукою комфортного та безпечного пересування вулицями в темну пору доби як мешканців, так і гостей нашого славного Ніжина.

Unenizh.org.ua
2021-03-26 13:16:04