Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин

Розмова Клімкіна та журналіста-“підривника” Кримського мосту: ЗМІ оприлюднили резонансний факт

Розмова Клімкіна та журналіста-"підривника" Кримського мосту: ЗМІ оприлюднили резонансний факт

Російські ЗМІ стверджують, що жодної реальної розмови між американським журналістом Томом Роганом, який запропонував підірвати Кримський міст, і міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним не було, натомість, на їхнє переконання, розіграли першого відомі російські пранкери Володимир Кузнєцов (“Вован”) і Олексій Столяров (“Лексус”).

Як пише російська інформаційна агенція “РИА Новости”, жартівники зателефонували представнику американських ЗМІ та представилися українським посадовцем.

Крім того, зазначається, що ресурс “ексклюзивно отримав повну версію вищезазначеної розмови”.

Пропонуємо Вашій увазі її текст:

Роган: Алло!

“Лексус” і “Вован”: Так, це міністр закордонних справ Павло Клімкін. Хто говорить?

Роган: Том Роган. Як ваші справи, пане міністре?

“Лексус” і “Вован”: Ах, Томе Рогане. Добре. Добрий день, пане Рогане. У мене все – добре. А у вас?

Роган: Все добре. Дякую!

“Лексус” і “Вован”: Дякую! Дозвольте подякувати вам і вашому виданню за чудову статтю, яка так сподобалася нашому народові.

Роган: Я – радий.

“Лексус” і “Вован”: [Сміється] Так, безсумнівно. Від імені нашого президента, пана Порошенка, дозвольте висловити подяку за підтримку територіальної цілісності нашої країни. Так, найважливіше – це те, що вам вдалося зачепити почуття президента Росії та інших представників російських органів влади.

Роган: Так, знаєте, я дійшов висновку, що це потрібно було сказати. І я щойно направив доповнення до своєї статті. Мені приємно чути від вас ці слова, і, без сумніву, в Кремлі моєю статтею – не дуже задоволені, але якщо твої дії викликають обурення в Кремлі, отже, ти займаєшся правильною справою. Так що, це добре.

“Лексус” і “Вован”: [Сміється] Так, я згоден. Ось чому вони порушили цю сфабриковану кримінальну справу.

Роган: Так, і знаєте, це єдине, що вони можуть зробити зі свого боку, але, звичайно, є люди – і вам це добре відомо, – які здійснювали набагато гірші вчинки. Мене це мало хвилює. Я є вдячним Вам за те, що знайшли час мені зателефонувати. Сподіваюся, що, якщо Ви будете у Вашингтоні, ви зайдете до редакції The Washington Examiner. Мій редактор, який повідомив мені, що росіяни почали дослідчу перевірку, доручив мені звернутися до Вас із цим проханням, коли ви наступного разу будете у Вашингтоні.

Лексус” і “Вован”: Добре. Не питання. Звичайно. Я також сподіваюся, що люди з вашої редакції Вас підтримують і що ви не відчуваєте жодного тиску на вашу точку зору.

Роган: Підтримують, звичайно, підтримують. Це дуже добре.

“Лексус” і “Вован”: Отже, ви не відчуваєте тиску і з боку влади у Вашингтоні, чи ще де-небудь?

Роган: Ні, тільки у Twitter.

“Лексус” і “Вован”: [Сміється]

Роган: Так.

“Лексус” і “Вован”: Відмінно. Хочу вам повідомити, що ми готові надати вам свою правову допомогу в Росії.

Роган: Дякую! Щиро Дякую!

“Лексус” і “Вован”: І ми будемо виступати на вашому боці, а також візьмемо на себе всі витрати в цьому кримінальному процесі в Росії.

Роган: Це дуже люб’язно з вашого боку.

“Лексус” і “Вован”: Ми маємо великий досвід. Ви є знайомими із справою Савченко? [Сміється]

Роган: Так.

“Лексус” і “Вован”: Справа Савченко. У Нідерландах і в багатьох інших країнах працюють наші юристи. Ми є готовими надати Вам найвідомішого та найбільш успішного адвоката, Марка Фейгіна, у якого за спиною – дуже багато успішних справ і влада Росії боїться його як вогню.

Роган: Правильно. Дуже добре. Сподіваюся, в цьому не буде потреби. Але якщо вона виникне, я буду знати, що можу до вас звернутися.

“Лексус” і “Вован”: Вважаю, ці справи можуть стати успішними, і ми зможемо розповісти про них світу, іншим країнам. Адже це спектакль.

Роган: Правильно.

“Лексус” і “Вован”: І цей адвокат – викривач режиму. Крім того, дозвольте мені висловити свою приватну людське думка. Я говорю не як міністр, а як український громадянин, якому не байдужа доля своєї країни. Я з вами повністю згоден: ми маємо моральне право підірвати цей міст.

Роган: Так. Так. Так цілком правильно. Це смішно та безглуздо. І їм не подобається, коли їм подають факти, з якими вони не можуть змиритися. Я не хотів би використовувати ненормативну лексику в розмові з міністром закордонних справ України, але вважаю, що ми з вами дотримуємось загальної точки зору щодо цього питання.

“Лексус” і “Вован”: І вам відомо, як ми вчинили в 2015 році, – підірвали ЛЕП в Криму, влаштувавши там наймасштабніші перебої з електропостачанням. Зокрема, я був враженим їхньою реакцією на те, що сталося.

Роган: Ага. Це крадіжка.

“Лексус” і “Вован”: Тепер вони повністю залежать від Росії, але це не означає, що їхня інфраструктура не належить нам.

Роган: Абсолютно правильно. Мені цікаво, чи повернеться вона до вас. Із задоволенням відзначаю зміцнення взаємин між Україною та США, чому сприяє президент Трамп. Сподіваюся, що ці відносини продовжать розвиватися. І я виразно продовжу висвітлювати це питання. Сподіваюся, що, коли Ви наступного разу будете у Вашингтоні, ми зможемо випити по пиву.

“Лексус” і “Вован”: Так, звичайно. Думаю, я буду у Вашингтоні через два місяці.

Роган: Добре.

“Лексус” і “Вован”: Я повідомлю Вам, коли приїду, і ми зможемо поспілкуватися особисто. Я розумію та сподіваюся, Ви погоджуєтесь із тим, що ми повинні створити нову націю, в якій не буде місця російської агресії, жахливої ​​агресії, особливо не буде місця для їхньою культури, пісень, зокрема “георгіївських стрічок”. Ви ж знаєте, що таке “георгіївська стрічка”?

Роган: Так, так, так. Це безглуздо. Чим вони займаються? Вони прагнуть залякати та вкрасти. І їм потрібно просто кинути виклик. [Нерозбірливо] з вашим урядом, і, сподіваюся, ми зможемо продовжити цю роботу. І з часом народ зможе дати їм відсіч.

“Лексус” і “Вован”:Так, так. Я згоден. І я буду дуже радий запросити вас до Києва. Мені відомо, що у нашого президента є для вас сюрприз.

Роган: Добре. Це прекрасно. Я повідомлю про це своєму керівництву.

“Лексус” і “Вован”: Так. Наш президент дійсно високо оцінив вашу статтю, зокрема, галас, який вона підняла у російських засобах масової інформації.

Роган: [Сміється] Добре, я – радий, я – радий. Це було неймовірно. Мій батько працював у Державному департаменті США, моя мати – британка, тому у мене такий акцент, але мій батько раніше працював у Державному департаменті США. Тому я з нетерпінням чекаю на можливість повідомити йому, що я говорив з вами. Він буде цьому радий.

“Лексус” і “Вован”: Ваш батько працює у Державному департаменті?

Роган: Так. У Державному департаменті США. Добре. Відмінно. Тому йому сподобаються ваші слова. Він відправив мені СМС: “Бий цих росіян палицями у живіт”. Ця фраза була популярною за часів Другої світової війни. (Американська ідіома: “Давай втремо ніс цим росіянам.) Він жартував, але тільки частково.

“Лексус” і “Вован”: Добре, добре, це чудово. Я не буду розкривати всі карти, але я повинен задати вам одне питання, якщо це можливо.

Роган: Будь ласка.

“Лексус” і “Вован”: Ви є готовіими прийняти одну із наших нагород у галузі журналістики як знак поваги з боку нашої країни, якщо це, звичайно, можливо?

Роган: Буду радий. Це дуже люб’язно з вашого боку. Дякуємо!

“Лексус” і “Вован”: Це як знак для наших ЗМІ. Я просто хотів вам повідомити, що Президент України гідно оцінив весь цей галас, який підняли в російських засобах масової інформації.

Роган: Добре. Це добре. Дякую, пане міністре, це дуже люб’язно з вашого боку.

“Лексус” і “Вован”: Добре. Я б хотів задати вам ще одне питання. Вам відомо, що сьогодні в Києві ми заарештували журналіста з Росії.

Роган: Ні, я про це не знаю. Добре. В чому справа?

“Лексус” і “Вован”: Його прізвище Вишинський. Тепер ми опинилися під тиском з боку різних організацій, які звинуватили нас в замаху на свободу слова. Він працював на російський уряд, був журналістом. Але ми розуміємо, що цей журналіст висвітлював діяльність Путіна і що він може виявитися корисним для нас. Його можна використовувати для обміну на інших наших політичних в’язнів.

Роган: Добре, ясно. Добре. Ось тільки що прочитав про це. Вишинський. Це він? Шпигун?

“Лексус” і “Вован”: Так. Вишинський. Вишинський, так. Ви можете дізнатися про нього з преси. У зв’язку з цим ми будемо вдячними за вашу журналістську підтримку та підтримку з боку ваших колег щодо цього питання. Це важливо для нас.

Роган: Добре. Я передам Ваші слова. Так, я зроблю.

“Лексус” і “Вован”: Так. Як вам відомо, він працював на Путіна. Він намагався влаштувати війну на нашій території, як це було в США, як Russia Today.

Роган: Так, втручання у вибори.

“Лексус” і “Вован”: Вважаю, це рішення є правильним і допоможе все припинити.

Роган: Правильно. Дати відсіч. Так і зроблю. Добре.

“Лексус” і “Вован”: Вважаю, ми маємо повне моральне право так вчинити.

Роган: Так, абсолютно правильно. Абсолютно правилдьно. Вельми вдячний.

“Лексус” і “Вован”: Крім того, я б хотів порекомендувати вам написати таку ж статтю про те, як найкраще бомбити їхні інші об’єкти в Криму. [Сміється]

Роган: Добре, добре. Моя мати може це не оцінити, але я буду мати це на увазі.

“Лексус” і “Вован”: [Сміється] Прекрасно. Відмінно. Добре.

Роган: Добре.

“Лексус” і “Вован”: Добре, спасибі. Дякую вам за те, що приділили мені час. Завтра я повідомлю президенту, що у мене відбулася ця розмова з Вами.

Роган: Велике спасибі, пане міністре! Ваш дзвінок – це дуже люб’язний жест з Вашого боку. Я знаю, що Ви маєте дуже щільний графік.

“Лексус” і “Вован”: Добре. Так. Як ви думаєте, який об’єкт найкраще бомбити в наступний раз?

Роган: Думаю, Вам, імовірно, це відомо краще за мене, але, гадаю, їхні артилерійські підрозділи на південному сході.

“Лексус” і “Вован”: [Сміється] Добре, добре. Бажаю гарного дня.

Роган: Взаємно!

“Лексус” і “Вован”: Дякую! До побачення!

Роган: До побачення!

Розмова російських пранкерів від імені Клімкіна та американського журналіста, що хоче підірвати Кримський міст: відео

Нагадаємо, колумніст американського видання Washington Examiner Том Роган опублікував статтю про те, що Україна просто мусить підірвати Кримський міст. На його думку, його будівництво і відкриття є обурливим посяганням на авторитет України як нації. У публікації, зкорема,мовиться що, зважаючи на урочистість та помпезність відкриття Кримського мосту, авіаудар по ньому стане вагомою відповіддю націоналістичним амбіціям Путіна.

У зв’язки з цим 17 травня слідчий комітет РФ відкрив кримінальне провадження щодо редактора та журналіста видання Washington Examiner. Їх звинувачують у пропаганді тероризму. 

Згодом сам Том Роган сповістив, що він провів телефонну розмову з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіном, під час якої вони обговорили вищезазначену статтю.

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ
[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]

Магазин Автозапчастин м.Ніжин