Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Розлучення із чоловіком та пластичні операції: Ірина Білик розповіла свій головний секрет

Співачка Ірина Білик повідомила, що розлучається зі своїм чоловіком Асланом Ахмадовим.

Про це Білик розповіла у програмі Мій секрет із Машею Єфросиніною.

Співачка зазначила, що ініціатор розлучення саме вона, а причиною розриву стали стосунки на відстані та довгий час, який пара не бачилась.

– Ми з Асланом розлучаємось. Ініціатором цього була я. А що ще робити – Аслан не приїжджав до нас із Табрізом уже рік. Хоча я його і він мене люблять, – каже артистка.

За словами Ірини Білик, Аслан Ахмадов був найкращим з її чоловіків.

– Він найкращий з усіх чоловіків, які в мене були. Я зрозуміла, що це тато моєї другої дитини. В Україні ні від кого більше я не хочу дитину, – ділиться співачка.

Також у програмі Ірина Білик розповіла, що має рідного брата Сергія, який страждає на психічні розлади та не може працювати.

Згадала зірка і про пластичні операції, за словами Білик, після зустрічі із колишнім президентом України Леонідом Кучмою, вона вирішила зробити пластику повік.

– Пам’ятаю, виступала в Палаці Україна, де зустрілася із президентом Леонідом Кучмою. От він з усіма вітається, підходить до мене й каже «Ирина, а чего у вас такие грустные глаза». І тоді я вирішила, що треба робити щось з очима, якщо вже і президент помітив, що вони в мене сумні, – розповідає Білик.


Ексклюзив від Ольги Цибульської

Українська співачка Ольга Цибульська розповіла про свої плани на Великдень та зізналась, чи буде вакцинуватися від Covid-19.

Якщо вам кортить дізнатись, як виконавиця схудла на 15 кг і куди планує летіти, читайте ексклюзивний матеріал Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-28 22:33:18